bugün

hiç yukarı hamle yapmazsanız siz de şirinleri görebilirsiniz.
Normal bir insanın bir (sayıyla 1) iş gününü hiç utanmadan heba edebilen oyundur.
26binde kaldığım oyun. Sol üst köşeyi kullanın gençler. En yüksek sayı orada biriksin. Mümkün olduğunca sağa ve aşağı gitmeyin püf noktası bu sanırım. Hatta ilerledikten sonra yanlışlıkla aşağı çekince her şey boka sarıyor yanıyorsunuz sonra.

Edit: ahanda capsi
görsel

29bini arkadaş yaptı bu arada.
Oyları reise verip 2048'de ekonomide coşacağız, göreceksiniz.

ölümünde reis ölümüne agparti...
anadoluda pasinler savaşının 1000. yılı mutlaka büyük bir organizasyon olur.
zeka oyunu olarak başlayıp geri zekalı olarak bırakamadığım oyundur kendisi. morona bağladım. Olmuyor amk olmuyor.
Büyük bir hata yapıp telefonuma indirdiğim bağımlılık yapan bir oyun. Ben yaptım siz yapmayın. O oyuna bakan gözlere yazık.
Bağımlılık yaratan oyundur. Ama Aşırının aşırısı tavsiyedir.
1024 yaptigim ama bi turlu 2048 yapamadigim asiri derecede bagimlilik yapan oyundur.
1024'den sonrasını benim de görmediğim oyun. köşelerde 2 yi yalnız bırakmayın. nacizane tavsiyem.
65.536 ya kadar yukseldigim oyundur. dort gundur hic yanmadan devam etmekteyim. skorum 1.017.936dir efendim. bence hic baslamayin sonu yok cunki oyunun.

edit : 131.072 yaptim . skorum iki bucuk milyonu gecti .
bugün doğan bir kişinin 34 yaşında olacağı yıldır.
Şu oyunu pratik modda oynayıpta milyonlara geldim 500k yaptım diyen beyni kıt insanlara uyuz oluyorum. Gerçek rekor hiç geri sarmadığın tek seferde yandığındır.
en iyi 32768'e ulaşarak, 629.596 toplam puan yaptığım oyun..
sunda rekor kasip bi de yapan adami koca diye kimse almaz bak.
bu kadar bos zamani ve anlamsiz amaclari olan adamdan koca mi olur?