bugün

2220 tl diyorum. Hadi 50 tl de yanılma opsiyonu. '2270 tl'.
2500 olursa işverenlerin batacağı ücret. 2200 ya da 2220 liradan fazlası olmaz.
1) 2500 tl asgari ücret olduğu yerde, şu an 2500 tl ile çalışan, yani asgari ücretin üstüne çalışan birisinin maaşı ne olacak.
2) asgari ücretin artması çözüm olur mu. her şey asgari ücretin artışı kadar mı artıyor.
3) ücret artışına neden olumlu yaklaşıyoruz. asgari ücret artmasın da kira, temel ihtiyaç gibi gibi fiyatlar düşürülse daha iyi değil mi
ilk ay herkes fazladan gelecek paraya odaklanacak.
Ama süpriz bir şekilde elektriğe yapılan zam ile maaşa yapılan zamma el konulacak.
2200 tl yaparlar.
Ne kadar olduğunun hiç bir önemi yok, zira bir ay içinde gelen zamlarla vatandaşın elinde kalan para değer olarak bu gün aldığı ücretin altına düşecektir. Ülkede Yıllardır bu işler böyle yürüyor maalesef.
7,5 milyon asgari ucretliyi tehdit etmekten de ar etmiyor hukumet.
Sayin bakan diyor ki temel meselemiz istihdami korumak olmali.
Issizlik beklentimiz yil sonu 12,9.
En kotusunu daha gormedik, daha beter gunler kapida.
Yalnız yaşayana 2100 tl yeter diyen olmuş bu arkadaşa sorarım ben izmir bornovada tek başına 2000 lira ev kiranı ödeyemezsin evine 3 öğün ekmek götüremezsin neyin kafasındasınız yahu siz ben 3500 maaş 1000 tl sodexo ile hiç bir harcamam olmamasına rağmen ay sonu sıfıra çıkıyorum hangi akla mantık o yeter bu yeter diyebiliyorsunuz anlamış değilim.
2100 lira üzeri vatana ihanettir.
Allahın hakkı 3 tür.
2023 yapaaaar.
maksiumu 2100 lira olacaktır. onu da öpüp başlarının üstüne koysunlar.
Kardeşim bak diyanet açıklama yapmış kişi başı fitre 23₺ 4 kişilik aile 92₺ çarp şunu 30 güne 2760₺ bu kadar net. En az Olması gereken.
tartışmalıdır.
asgari ücreti artırırken memura işçiye dokunmayan zihniyet de çok yaşasın.
Rte teklifin Üstüne bir "jest" yapacağını açıklamış.
https://www.cnnturk.com/e...skanindan-jest-aciklamasi

Bu adam iyice bizleri kendisinin marabası sandı.
Kim oluyorda hangi hakla bir "jest" konusundan bahsediyor?

insanlara hakettiğini verin.
Kimse kendinde "jest" yapacak konum bulmamalı, Cumhurbaşkanı bile olsa.