bugün

boyle bir sey dusundum sahsen, me, myself and i olmak uzere,
yoldan gelip gecenler ellerinde bi sise raki ile
huooop hocu ordan bi gotluk yerde bana acin lan demeleri yeterlidir,
icelim guzelleselim diye dusundum ben sahsen,

gunun anlam ve onemini belirten konusmayi mekan sahibi olarak cahil profesor yapacaktir, kendisine tesekkurlerimizi iletiyoruz,
tisikkirler sipirmen.

kalin saglicakla.
öncelikle akyaka'yı merak edenler:
http://galeri.uludagsozluk.com/g/akyaka/

olbo, nick the chopper gibi üstadlar olmadan rakının tadı olmaz. isimlerini saymadığım, sayamadığım nice insanlar-yazarlar var.
rakı balık yapılacak zirvedir. ammavelakin tavlam da yatıyor kapının dibinde. ya balkonda ya da sahilde atılacak zarlar hüeeeyt.
denize işeyen ibnelerin buluşacağı orginizasyon. ayıptır la. evet.
denize işemek suç değil günah değil. akyaka'nın buz gibi suyu zaten denize karışıyor.
ehehe.
(bkz: hafta sonları denizlerin sıcak olmasının nedeni)
van'dan katılacağım zirvedir.
akyaka ya yakın oturanların hava atmak için açtıkları başlık olsa gerek, hani biz yakınız buraya işeriz filan, neyin kafası acaba bu.
2012 de gelemedik ama bu sefer katılmak istediğim zirve. sakardan bile işerim sorun değil.
"akyaka ya yakın oturanların hava atmak için açtıkları başlık olsa gerek"miş güyaaaaa.!
lan evim denize 5 dakka hala adam bıdı bıdı yapıyor mk.
"migros un karşısındayım gel"

tanım: adam olan herkesi beklediğim zirvedir.
Tarım ve orman bakanlığından gerekli izin alınmıştirmangal bakmak için.
(bkz: benim adım neden deniz)
önlerden yer kapayım da belli mi olur belki giderim.
şahsım ve değerli japoncum ve küçük evin büyük prensesleriyle birlikte dahil olacağım zirve.
eğlencenin dibine vurulacak zirve:
https://www.youtube.com/watch?v=gDclr5O_cNM
köpek getirmek serbest mi acep diye merak edilen zirvedir.
köpek serbest. akyaka da yeterince kedi var olmadı kedi etinden tavuk döner yapmak hadisesine girişilir.

sanırsam zirveye jr. yazar da katılacak minik minicik. swh
(bkz: açın kızlar arayı salıyom kobrayı)

olbo oğlan can oğlan,
memişleri bal oğlan,
uzat bir değdireyim,
yanağına gül oğlan.
bir şişe şarabımla geleceğim ve zevkle işeyeceğim zirvedir.
Olbo nun ülkemize geliş tarihi olan 11 haziran-22 Haziran tarihleri arasında çok yüksek ihtimalle Akyaka da olması planlanan zirve.
Akademik Takvime ve diğer yazarların da takvimlerine bakıp tarihi kesinleştireceğiz.
haziran sonunda türkiye'ye döneceğim için katılamayacağım zirve. benim yerime de işeyin lan.
Kirletmeyin lan guzelim denizi.
zirve, 14 haziran cuma günü olacaktır. nerede olacak diye sıkıntı yapmayın,
yerin adını söylemeyeceğim lakin bildiğim güzel meyhaneci var. orada rakı balık yaparız. *
vakit olursa sahilde tavla keyfi ya da benim balkon var işte.
HAZIRAN AYININ 14'UNDE AKSAM SAATLERINDE BASLAYACAK VE yine haziran ayinin 15'inde bitecek olan bir zirvalama olayidir ve gelmek isteyenlere kapimiz sonuna kadar aciktir,
daha onceden haziran ayinin 15'i ve 16'si diye ilan ettigimiz ancak pazar gunu ayin 16'sinda mahallenin bebelerini izmir hayvanat bahcesine goturup sevap alacagim icin tarih degistirildi, sizlerden cok ozur diliyorum, neticesinde alkol alip gunaha girceez ya biraz da sevap olsun diye ne kadar mahalle bebesi varsa hayvanat bahcesine goturup sevindirceem ki sevap olsun.
bu arada ben alkol zirvesine gelmem ama hayvanat bahcesi zirvesne gelirim ve onca bebe arasinda zirve yaparim diyen varsa basimin ustunde yeri var onu da belirtmeden edemiyciim,
ha bu arada sasali'daki bahceye gitceez, oyle hemen konak'taki bahceye gidip maymun maymun bakinmayin diye seyettim.

cayil olan bir profesor'un katkilari ile yer ve mekan sorunu halledilmek uzeredir,

muyendiz olan niko
cayil olan profesor
is adami olan ben
manyak olan elf

su ana kadar kesin gelecek olan kisiler arasinda bulunmaktadir,cayil olan profesor ismini listeye yazan diger kisilerle irtibata gecmek uzere sefere cikti ve teker teker mesaj atti,
cok uzulerek belirtiyorum ki kulaklara kacan bebe gelmiyormus, yazik onun yerine ben iceceem.
japon olan balik ve cok acayip olan ersoz gelmiyomus tuh bissuru iccez desene, butun yuk niko ile bana kaldi.

haydi kalin saglicakla,

not, isallah seyrek biyik baskin yapip iceri atmaz bizi ahahahaha.

az once aldigim edit istegi yuzunden hemen etudluyorum.

kulaklara kacan oglan ile cok acayip ersoz gelebilirliliklerini -a'dan +b'ye cikardilar, bakalim ilerleyen gunler neler gosterecek, belki japon olan balik'da kredidibilitesini -e'den +j'ye cikarir.
hadi bakalim bekliyos.
nick the chopper ve ozledim lan ben oralarinın rüzgara karşı denize en uzaktan ben işerim adlı sidik yarışının olacağı zirvedir. gelin bekleriz.
Planlandığı gibi 14 haziran da Akyaka da gerçekleşecek zirve.
Niko nun ve Sbmonun yeri hazır.
Uzaklardan memleket hasreti çeken Olbo nun da yeri ayrı vesselam.
Gelmek isteyen varsa kapımız açık. Muğla da olanların, gelmek isteyenlerin dikkatine.
Akşam rakı balık ertesi gün denize işeme öğleden sonra tavla turnuvası vesaire.
Arzu edilirse öğleden sonra marmaris é kaçarız.
Zirvede adam başına 0.96 oranında araba düşüyor. Ahaha.
Ulan amına kodumun trolleri zengin elit zirve diye kolpa kolpa Entry ler girerken ilki gerçekleşiriyoz galiba he he.
Rosava, ülke ekonomisi çok güzel gelsene.