bugün

burdan yonetime sesleniyorum, aciklanana kadar entrye kapatin bu basligi. oluyor mu lan mesela oyle guzel seyler? zall, ne dersin? senin fikrin onemli tabi.

tanim: artik sirf pisligine kullanilan sonuclardir. tesekkur ediyoruz butun universite adaylari olarak bunu yapan herkese. cok imali tesekkurler ediyoruz. optuk canim.

edit: baslik engellemek konusunda ciddi olunmadigini anlayamamis ama ayar verme derdine dusmus yazarlari gosteren durum da olmus.
başlık engellemeden bihaber olan sözlük yazarlarının döküldüğü başlıktır.
istemiyorsanız başlığın üstüne gelin yanda çıkan çarpıya sol tıklayın. ben tucker, tom tucker.
çok güvenilir bir kaynaktan duyduğuma göre sabah 9'da açıklanacakmış. ben saatimi 9'a kurdum siz de kurun. bekle bizi odtü metrobüsle geliyoruz.
ben ki hayatı boyunca kolay kolay strese girmeyen insan
ben ki özgüveni nedeniyle götü başına yakın olan
ben ki sınavlara sadece kendimi sınamak için giren
bu ösym açıklama yapıcak diye kapısında köle oldum
götünü yiyim ösym
hadi ösym
diye diye bir günü geçirdim.
madem ki sen beni bugün maymun ettin
bende reyizsem artık sen açıklasanda ben bakmam.
evimi arıcaksın ösym
faceten dürtceksin
twitterdan dm atcaksın ama sana yüz vermicemmmm.
götünü yiyim reyiz sonuçlarına bak diceksin ama bakmıcam.
kapımda köpek etçem seni olm daha dur sen.
geçen sene 14 günde açıklandığı için bu sene de 14 gün de yani ayın 17 since açıklanabilcek sonuçlardır.

not : bir önceki sene de 7 günde açılanmış olması tezatlar bütünü oluşturmaktadır.
her sol frame'e geldiğinde 'açıklandı mı amk' diyerek el ayak heyecandan birbirine karışarak ve içgüdüsel olarak ösym'nin sitesine dalış yaptırandır.* *
hala açıklanmamıştır. bu gece olabilir. yarın gece de olabilir. bekliyoruz.
5 dakikadan beri siteye girilmiyor açıklanmış olabilir.
amına koyduğum sonuçlarıdır. valla açıklansın da bitsin artık bu hede.
hep beraber ne diyoruz gençler;

ösym götümü ye.
sol framede görüp açıklandı diye heyecanlandığım sonuçlardır. açıklanmamış.
az önce ösym'yi aradım. açıklanması için acil olarak twitter'da çok sayıda tt'nin yapılması, facebook grupları kurulması gerekiyormuş. *
Her sene yapılan sınavın 2012 versiyonudur. Birçok gencin hayatını temelinden değiştirebilecek bir niteliğe sahiptir. Sonuçları bireyler ve aileler tarafından merakla beklenir. Kimi zaman umutlar yıkılır kimi zaman sevinç gözyaşları dökülür. Bu senenin yerleştirme sonuçları içinse içinde bulunduğumuz hafta içerisinde açıklanacak denmektedir.
sözlükteki liselileri meraklandıran sonuçlardır. ben beklerken böyle şeyler yazarlardı da ifrit olurdum zevkliymiş hehe. herkesin hakkında hayırlısı olsun tabi.
an itibariyle açıklanmamış sınavlardır.herkese hayırlı olsun.
ösym cumaları sever. niye diyecek olan olursa şöyle buyursun.

ygs sonuçları 20 nisan 2012 cuma.
lys sonuçları 20 temmuz 2012 cuma.
yerleştirme sonuçları tarihi de muhtemelen 17 ağustos 2012 cuma olacak. umarım başlık götümde patlar da bu akşam üstü açıklanır. üniversite adayı herkese şimdiden allah kolaylık versin.
açıklanmasını beklediğimiz bir sonraki güne bıraktığımız rerarö.
"üniversitede kızlar teklif ediyormuş" diye düşünenlerin hala iple çektiği sonuçlardır. gelsin de görün ebenizin gözünden dünyayı siz.

ilk finalinizden sonra, sınıftan çıkışta gelip tek tek yüz ifadelerinizi görmek isterdim. istanbul'da olanları ziyaret edebilirim büyük bir zevkle.
açıklanacağına inanmadığım sonuçlardır.
artık açıklansa da bakmayacağım sonuçlardır. *
bekleme süresi ile paralel olarak heyecanı da arttıran sonuçlardır.
cuma günü sabah açıklanacak sonuçlardır.
Bir karışıklık olup tebrikler milletvekili oldunuz!yazısını görmeyi temenni ettiğim sonuçlardır.
(#16582467)
artık beni isyana sürükleyen bir kara delik. isterseniz 5 sene üst üste sınava girip sonuçları beklemeye başlayın tek değişmeyen şey beklerkenki sinir hali oluyor. bir karar verin artık üçtü beşti derken beni benden aldınız, açıklamayacaksınız galiba.