bugün

artık oldukça yaygınlaşan tablet pcleridir. ve ucuz olmakla birlikte bir çok özellik mevcuttur. tavsiye ettiğim markalar.

- padopia
- artes
- evotab
eczanelerde satılan tablet haplar gibi kapış kapış gitmektedir.
şimdi tablet pc lerin ekran çekirdek ne bileyim içindeki çipi kasası düğmeleri topladığın zaman hakikaten maliyeti 150-200 tl falaln ediyor yazılım programlama fallan herhalde önemli ne bileyim hakkaten yaa şöle anlıyan kullanan biir açıklasa ipad 2 almaktansa casper alsak nolur yani merak ediyom yazın lazım oluyor?
149 liraya kapasitif dokunmatik ekranlı , 1.2 ghz işlemci ve android 4.0 destekli tablet pcler varken oldukça pahalı görünen tabletlerdir.
google`ın kendi tablet bilgisayarını çıkaracağı öğrenildiğinde fiyatları bu hale gelen tabletlerdir.
angry birds oyununda bile kasan tabletlerdir.*
made in china'dır.
volar marka tabletler gayet iyi hiçbir sıkıntısı yoktur.
Gittikçe yaygınlaşan tablet bilgisayarla 7inçden başlayan ekran boyutları ile dizüstü bilgisayarların yerini almaya aday gözüken Ve ucuz olupta süper özellikleri bulunan bilgisayarlardır.

Piranha tablet gibi örneğin.
ekonomiktir.
150' ye bile vardır. kullanışlıdır ve bence gereklidir.
muhtemelen dokunmatikten sınıfta kalır onlar.
Şiddetle tavsiye edeceğim tablet 'praktica tp10 ' dur. Fiyatlari 500-600 arasi değisiyor ama o paraya alinacak en iyi tabletlerden biridir.
kalibrasyonu samsung s5230 olan androidli yada android işletim sistemli tabletlerdir. saniyede kare satısı 15 ten yukarı çıkmaz.
ram belleği düşüktür.. 512 mb ram bellkemi olur.. fazla sayfa açamazsın ama hiç yoktan iyidir gene de ama biraz dahadan fazla para verilerek diizüstü de düşünülebilir..
5-6 ay sonra adam gibi kullanılmayacak, eskiyecek tabletlerdir. Onun yerine ipad, galaxy tab falan alın.
hiç bir skime yaramazlar. bunun yerine 800 lira felan bulup Ipad alın.

Aldığı Piranha'yı bana beğendirmeye çalışan bir dostum epic fail yaşadı. On kez tıklıyor, bastığı her şey hata veriyor, ekran kalitesi çok boktan. iş görür mü görür ama alabiliyorsanız ipad ya da küçük samsunglardan alın.
Bu tabletlerle internette gezmek bile işkence haline geliyor. Bende var bir adet.