bugün

Kız olgunsa, kişiler de birbirini seviyorsa son derece normal ilişkidir. Rakamların önemi yoktur.
Parka götürüyordur yeğenidir.
20 yaşında erkek ve 13 yaşında insan ilişkisidir. Kız falan değildir daha o.
Parka götürüyordur yeğenidir.
abi kardeş ilişkisidir.
Ben 18 yaşındaki kızlarla bile çıkmam hele 13 yaş sübyancılığa girer.
Subyanciliktir. Ne diyorsunuz oglum siz bir om uc bir on bes saka mi yapiyorsuniz amk. Sakaysa da yapmayin. 21 yasindayim on sekizin altina inmem inemem. Bu ne rezillik lan. Bir kere ilgi cekici bulmaniz bile ayri pislik. Sinirlendim igrendim. Sapiksiniz amk.
Normali Dayı, amca, abi ilişkisidir. Bunu farklı yorumlayan mına koduklarım varsa hepsinin allah belasını versindir.
30'a 23 gayet olur ama bu yaşlar hoş değil.
türk ceza kanunu md. 104'e göre suçtur.

"Cebir, tehdit ve hile olmaksızın, on beş yaşını bitirmiş olan çocukla cinsel ilişkide bulunan kişi,
şikayet üzerine, iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır."
20 ile 13 arasında abi kardeşten ötesi olmaz.Ötesi sapıklıktır yapanda halis muhlis ibnedir.
"normal" diyenler olmuş...
kardeşim, arkadaşım ileriki yaşlarda 7 yaş normal karşılanır.
mesela 25-32 dir, 30-37 dir, 50-57 dir vs. vs.

ama küçük yaşlarda o 7 yaş nedir ya...

kız 18 yaşına kadar gerçekten kendi yaşıtlarıyla takılmalı ki bence zaten o yaşlardan önce de sevgililik normal değil bence.

kız 18'ini geçince, özellikle 18-20 yaş arasında da kız henüz üniversite eğitimini görürken daha henüz üniversite öğrencisiyken 27 lik 28 lik 30 luk 35 lik adamlar (!) kızın etrafını sarmaya başlıyor.

evlilik yaşı gelen adamın 18-20 lik kızla takılmasını da anlamıyorum. kendi yaşıtlarındaki kızlar nasıl olsa "evlenelim aşkım" diyecek ya evlilikten kaçmak için üniversiteli kızlarla takılan eğitimini tamamlamış işi gücü olan sözüm ona adamları da anlamıyorum. nasıl olsa kız üniversite okurken evlenemeyecek ya, okulu bitene kadar kızla takılıyor, onu kullanıyor, duygusal anlamda sömürüyor. okulu bittikten sonra o kız da evlilik isteyecek zamana ulaşınca onu da atıveriyor bir tarafa...

yani kısacası üniversiteye giden kız da bence yaşıtlarıyla takılmalı.

ne zaman eğitimini bitirir, işe başlar, o zaman normal karşılıyorum ben sadece.

inşallah ben de anne olursam evladımı sübyancılardan koruyacağım sonuna dek. mesela kızım 18-20 yaşındayken 27 lik 28 lik sözüm ona adam sıfatlılarla takılamaz. gitsin evlenecek kız bulsun derim ben o adam için. benim kızımı oyalayamaz, sömüremez.
27-20 normal olabilir fakat burda daha 13 yaşındaki bir çocuktan bahsediliyor. saçmadır. kızın daha ergenliğe girmemiş olması bile olasıdır.
erkeğin cezaevinde skilerek oğlan yapılmasıyla sonuçlanacak ilişkidir.
malmisiniz olum 13 yaş 7. sinif oluyo. (bkz: anarşik anarşik şeyler)
Erkeğin zekasından şüphe ederim.
Eğer kastettiği cinsel birliktelikse senin amına koyayım açık ve net. Kız kardeşim var ve 14 yaşında daha çocuk amk. Hangi insan evladı 14 yaşındaki kız çocuğuna ağzı sulanarak bakar. Böyle insanların penislerini kesip götlerine sokmak istiyorum.
13 yaş kendinden 7 yaş büyük biriyle ilişki yaşamak için küçüktür. Ama ileriki yaşlarda çok da tuhaf görünmez.
lan benim kız kardeşim 13 yasindayken tamam guzeldi falan ama cocuktu yani abazanlik yapmayin cocuklara.
Abi kardeş. 20lerinde fark etmez ama kız 13ken olmaz. Saçma olur.
Kızın ilişkiden haberi yoktur.
Burada bir modaratör olması lazım bence bu işlere el atacak bir yönetici yok mu illa da şikayet mi lazım . Mk. Hollanda'ya gidecek olan varsa kimse engel olmaz da pedofili eğilimlilerin yazarlığına ta diplemesine soksunlar.
20 yaşında kız 13 yaşında erkek nasıl garip duruyorsa aynı düzeyde garip karşılanması gereken durum. Ahlak denilen dogmalardan sıyrılmış esasen insanın vicdanında saklı olandır.
Turistlerde 13 yaşında bizim türk kızları ile kıyaslama yapınca 20 gibi duruyor.
(bkz: haydaa)

sapıklık içeren bir ilişkidir. evet.
güncel Önemli Başlıklar