bugün

akıllara ''Suriye'den Türkiye'ye bir bomba atar patlatırız, sonra suriye bize saldırıyor deyip savaşa gideriz'' diyen üst düzey yöneticileri getirmiştir.

hani şu ses kayıtlarında geçen konuşmalar vardı ya!

şu sıralar savaşa gidelim diyorlar bir de!

bilemedim şimdi!
Hala insanlık diyen yavşakları bize göstermiştir.

Pkklı bölücü köpeklere düzenlenmiş saldırıdır. Umarım bir türk'ün kılına dahi zarar gelmemiştir.
Saldırıdan zevk aldım diyen spastik beyinler var hala ne annelerine ne bi akrabalarina laf etmeyecem şerefsizliğin faşistligin genlerden bagimsiz oldugunu dusunuyorum. Keske orada daha güzel bi ülke icin bulunup parça parça olan beyinler yerine sizin boş kafataslarınız olsaydi
bölgede ambulans ihtiyacı varmış, bu yönde tweet atıyor pkk'lı orospu çocukları. e yaktınız siz o ambulansları lan beyinsiz mahluklar. allah'ın sopası yok işte, yaktığın ambulansa, itfaiye aracına muhtaç eder seni.

(bkz: yaktığı ambulansa ve itfaiyeye muhtaç olan kürt)
Sözlükte ne çeşit "orospu çocuklarının" barındığını gösteren patlamadır.

söz konusu bu sikiklerin bombayı patlatandan farkı yoktur ve hepsinin burnundan gelecektir.

ek olarak.
(bkz: orospu çocukları)

geçmiş olsun ordaki insanlara, umarım ölü sayısı artmaz ve akan kan içinde zalimler boğulur.
Tam her şey düzeliyor derken yine bir rezalet ortaya çıkıyor.
Bu bilerek yapılan bir şey.

Hangi "insanlar" amaçları uğruna insan canını bu denli hiçe sayabiliyorsa allah bin belalarını versin.

Bayramdan hemen sonra yapılacak iş değil. Tam güzel haber aldığım gün sevincim boğazıma tıkandı.

Bu arada, umarım halkı birilerinin üzerine salıp ardı kesilmeyecek katliamlar yaşatmazlar. Halk sakin olmalı. istedikleri yankıyı onlara vermemeli.

Suriyelileri kabul etti diye erdoğan'a kızmayın. O insanlar o ülkeye döndükleri gün can verirler. Onca insanın, onca çocuğun, masumun acı çekerek can vermesine göz yumabilir miydiniz siz olsaydınız?

Şimdi de tabi türkiye'ye baskı yapılacak... Ağız tadıyla müslüman kanı akıttırmadın diye.
Olay mezheplerden, ırklardan öte bir olay. Kürt, türk, arap, alevi, önemi yok aslında.
Yaptıranların gözünde bir birlik var, amaç o birliği bozmak, dağıtmak, yıkmak, mahvetmek. Çünkü bölünen bir birliği yenmek daha kolaydır.

Allah fırsat vermesin. Amin.

Edit: oh olsun diyenlere inanamıyorum. Ölenler gencecik insanlar! Türk/kürt olduğu ne malum?! En önemlisi de ne fark eder...
Zararı yine ülkene.
olayda ölenler kürt diye üzülmeyecek kadar duyarsız olabilirsiniz türlü nedenlerden dolayı ama türkiye cumhuriyeti topraklarında gerçekleşen bir saldırıdan keyif alıyor ve kevgire dönmüş sınırlarınızın rahatlığıyla ülkeye girip at koşturan eylem yapan ışid gibi bir yapılanmadan rahatsızlık duymuyorsanız en basit tabirle aptalsınız demektir.
Kobane ye gitmek üzere toplanılan -kültür- merkezinde olan patlama.

He he biliyoz biz o kültür merkezlerini.
Türkiyenin sınırı gecip suriye ve kuzey ırakın bir bölümünü işgal etmesinin önkoşullarını hazırlıyorlar.
Sakalına soktumun dinsiz müslümanları. Öyle bombalar i.ü nün önüne atıldığında 12 eylülün hazırlıkları başlatılmıştı
Yine selo hadi sokaklara dicek d.bakir deki eski hizbullahçı yeni hakparlıları kesecekler
Allah müslümanları müslümanlardan korusun.
Son dakika:
"Ölü sayısının 25'in üzerinde olduğu belirtiliyor."
Pkk benim abimi aldı benden. Daha 20 yaşındaydı. Buna yazık dedin mi? Buna tepki gösterdin mi? Bunu yapan pkk ile sen bir aradasın. Burada ölen insanlar da o pkk ya destek verdi. Ne bekliyorsun benden? Hümanistlik mi yapayım? Yazık olmuş mu diyeyim? Ateş düştüğü yeri yakar. Siz beni anlayamazsınız. Kimseye de hümanistliğim yok. Gitmeseydi kobani'ye.
yol geçen hanı olan Türkiye de gerçekleşmiş eylemdir. dünya üzerinde sorgusuz, sualsiz ve pasaportsuz girilebilen tek ülkeyiz vesselam.
Bu ülkede ne zaman insanlar huzura kavuşacak arkadaş.Son dakikasız günümüz yok.
akp'nin katillikleri bitmek bilmiyor.
Türkiye toprakların da yaşanacak işid-ypg savaşının ilk ayak sesleri dir.
dolaylı ya da doğrudan bu işlere sebebiyet veren herkesin allah belasını versin patlaması. benimki de orada öğretmenlik yapıyor. daha dikseler beni gönderir miyim oraya onu.
Kobani'yi fethetmeye giderken şehehehehehehit olmuşlardır. Üzülmedim.
pkk yanlisi disinda kim olduyse allah rahmet eylesin dedigim saldiri. pkk yanlilarina iyi dilekler dileyecegim bir dunya yok.
çözüm sürecine darbe vurma derdinde olan şerefsizlerin eylemidir. yazık. akıllarınca siz süreci daha çabuklaştırmazsanız işte böyle başınız dertten kurtulmaz anlamındaki patlamadır.
kobani halkının ezilmesine bir son vermek için toplanan gençlerin bulunduğu alanda ışid tarafından saldırı düzenlendi. 25 ölü 100 yaralı var.
2 akrabamı 1 komşumu pkk nın kahpece saldırısına şehit vermiş biri olarak aynı şekilde öldürülen pkk lılara üzülmedim.
kürtlerin patlatıldığı olaydır.
yine can kaybı, yine türkiye'm.

ciğerim yanıyor şu an. gencecik insanlar bir hiç uğruna yok oldu. o kadar ocak söndü, can gitti. ne uğruna? ne için?

lütfen bari bu sefer "ölen kürt, ölen pkk'lı" demeyin. bari siz yapmayın.

hiç kimse böyle bir ölümü hak etmez. hiç kimse. hele ki gencecik insanlar.

terörün her türlüsünü allah kahretsin. insan canına kıyanların allah belasını versin.

ama siz de insan öldü diye sevinmeyin lütfen. "hak ettiler" algısıyla paylaşımda bulunmayın.

eğer bu çukura sürüklenirsek, içimizdeki bu kin ve nefret tohumu yüzünden olacak.

sizden olmayanlar ölünce sevinmek, bir kısmımıza biçilen roldür sadece.

onlar yazıyor ancak biz oynamayalım!

daha fazla empati ve daha fazla vicdan.

ülkemizin vatandaşları öldü, ülkemizin canları gitti.

o yüzden,

daha fazla empati, daha fazla vicdan.
Duyduğum an sevindiğim haberdir ölü sayısının artmasısını umuyorum.
Laa olm çıkın dışarda savaşın amk. Binalar kamu kurumları zarar görüyor.
güncel Önemli Başlıklar