bugün

saat 20:00'da atatürk olimpiyat stadı'nda oynanacak 2009-2010 bank asya 1. lig play-off grubu ikinci maçı.
altayımın söke söke alacağı maç.
Adanamın altayı parçalayacağı maçtır.
inşallah altayın kazanacağı maç olacaktır. altayın yıllardır kurtulamadığı şanssızlık faktörünü yenmesi halinde bu sezon sonunda süper lige çıkacağına inanıyoruz. süper lige en çok yakışan takımlardan birisidir. haydi bastır büyük altay
(bkz: allah yardımcınız olsun)
altay'ın 62. dakikada burak çalık'ın golüyle 1-0 öne geçtiği karşılaşma.
adanasporun 82. dk da golü attığı maç. 1-1

konyaspor dakika dakika süper lige yürüyor.
altay'ın playofftan geri dönme alışkanlığının uzun süre devam edeceğini cümle aleme göstermiş maçtır.

83'te 1-1 oldu ve bu skor, konyaspor'u süper lige yükselecek üçüncü takım yapıyor.
artık altayın birinci lige çıkmamaktan memnun olduğunu düşünmeme sebep olan maç.
ah be altay dedirten maçtır... sen bütün maç iyi oyna pozisyonlara gir, hepsini kaçır sonunda gol yemeyi başar. son yıllarda kaçıncı kez oluyor sayısını bende unuttum...

edit: bu sefer son dakikada altay güldü. bu moral süper lig'i getirir...
altay'ın 2-1 yapıp izmirli kardeşleri sevindirdiği beni üzdüğü mücadele. *
konyaspor pazara kalacak gibi.
altay'ın tiago ile 2-1 yaptığı maç.

oldum olası nefret ettiğim şu adam bir işe yaradı. aferin lan.

aha kırmızı gördü öküz. ahaha.
(bkz: büyük altay)
ağlatan maçtır. öyle bi takım hayal edin ki borç içinde yüzsün, yüreğiyle oynasın, oyuncuları "biz bu forma için ölürüz" desin, reklam amacı gütmeden, yüreğinden gele gele.
öyle bir takım ki tam bir aile, öyle büyük güç gösterileri yok ama yürek var yürek.

şimdiyse haketmediği bi ligde, mazisi dahi olmayan takımlarla mücadele devri sona erdi.

hiçbir şeye benzemez Altay taraftarı olmak, bize de bu mutluluğu yaşattı ya helal olsun.
güncel Önemli Başlıklar