bugün

çok büyük ihtimal trabzon bursa ikilisinin arkasında kayseri'nin yine ilk 7'ye oynadığı sıralarda kaybedenin önüne beşiktaş'ın geçmesiyle sonuçlanacak uefa avrupa ligi bilet maçı
iki ibne takımada başarılar dilenmeyecek maçtır.
"yuha lan" dediğim,ağzım açık baktığım başlık. bu kadar ileri görüşlü olduğumuzu bilmiyordum. kendi yarınını skine takmayan bizler 5 ay sonraki maçı konuşuyoruz.

"yuha", harbiden "yuha" ve tebrikler.

ayriyeten milletimin tek derdinin "m, sk, gt" ve bir adet top olduğunu görüp daha da gururlandım, ne mutlu bana.
galatasaray'ın 4-0 gibi bir skorla alacağı maç.
şimdiden yazıyorum:

- servet sümkürecek
- lugano, hakem kendisi aleyhine faul çaldığında şaşıracak
- sabri'nin en az bir ortası tribünlere gidecek.
sarı-lacivert gladyatörlerin inönü'den sonra peşkeştepe'yi de birilerinin başına yıkacağı maçtır. beşiktaşlı kardeşleriniz kazansın diye yırtındınız ama olmadı, şimdi de onlar sizin için yırtınacaklar ama siz de gayet iyi biliyorsunuz ki ol-ma-ya-cak.

bu fenerbahçe niyeti bozmuş, sırayla hepinize teker teker koyacak.
fenerbahçe' nin arena' nın çimlerine gömüleceği maçtır. yeter ki tribünler bütün maç destek versin, takım biraz istekli olsun ve arda, baros artık iyileşsin.

tabi ki blogumuzda kritikler yapacağız: http://hukuklu.blogspot.com
derbilerin artık eski tadını vermediğini bir kez daha göreceğimiz maçtır. tek temennim fenerbahçeye beklemedikleri bir çelme çakmak.

not: galatasaraylıyım şampiyonluk adayım trabzonspor.
gökhan gönül veya emre belözoğlu'ndan en az birinin durumunun maç saatinde belli olacağı maç.
20 gün kalan maçtır.
sabrinin şutları , servetin sümüğü , luganonun itirazlarını 3d olarak izleyebileceğimiz karşılaşma.
arena nın kızlığının bozulacağı maçtır.
bir trabzonspor lu olarak galatasaray ı destekleyeceğim maç.

not:hemen atlamayın ülen şikebahçe taraftarları.eğer siz kaybederseniz bu trabzonspor un işine yarayacak ve belki de lider olacak.
fenerbahçe kazanacaktır.
ilk iki sayfada her iki iletiden birinin moscow dream a ait olan maç.
Ali Sami Yen Spor Kompleksinde olacağım boğazım patlayana kadar bağıracağım karşılaşma.
futbol federasyonu tarafından, 18 mart cuma günü oynanacağını açıklanan ezeli rakipler galatasaray ile fenerbahçe arasında oynanacak derbi mücadelesidir.

cuma maçlarının saat 20.00'de başlatılması geleneği o haftalığına bozuldu. derbinin başlama saati 21.00 olarak belirlendi.
derbi maçın cuma günü oynanması talebinin; hafta sonu yapılacak nevruz kutlamaları nedeniyle istanbul emniyet müdürlüğü'nden geldiği açıklandı.

(bkz: 18 mart 2011 galatasaray fenerbahçe maçı)

edit: imla
fenerin kazanacağı maç.
bir nevi şampiyonluk maçıdır. lig maratonu ayrı, ezeli rekabet ayrıdır. galatasaray kazandığı taktirde şampiyon olmuş gibi sevinecektir. bu derbide çok değişik bir tespit bulunulmuştur. iddaa'da cimbomun oranı 2.60 , bilet 60 tl , fenerbahçe kazanınca puanı 60 , unutulmaz skor 6-0. fakat neye işaret eder bu sayılar ancak maç sonu göreceğiz efendim.