bugün

son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık 
tutulduğunda; beyaz adam youtubenin yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.
pasif bir kanalsa alınmaz.
Mantıksız geldi bana.
O 20.000 nasıl bir youtube kanalı açılacak ise onun için gerekli olan alet, edavat , malzeme için harcamak daha mantıklı.
Yani çekim yapacaksanız güzel bir kamera gerekli başta. Materyal lazım ise onları alırsınız. 400k kullanıcı ile 20.000 kazanmak çok zor. 1 milyon izlenmede 500 dolar kazanıldığını unutmayın.
O 400k' nın çoğu güncel olmayan abonelerdir bir de.
Kanalına göre değişen durumdur. Aktif bir kanal ise organik mi ona bakmak lazım. Bot da çıkabilir. Baya ucuzmuş düşünülebilir.
bir başkasının emek verip büyüttüğü kanalı para ile satın almak iyiymiş. sattığına göre bot takipçidir insan kendi fanını satar mı lan ne biçim devire denk geldik amk.
Hayır alınmaz, madem yatırım youtube kanalı için reklam araç gereç vs. bi beş bin tl harca bakalım neler getiricek sana.
20 bin lira ile yapılacak çok farklı girişimler bulunabilir. Youtube içerik üreticilerine abone olanlar aptal değil. Önceki üyeler misal belgesel kanalı olduğu için abone olduysa, sen devraldıktan sonra belgesel mi yapacaksın? Eğer aynı içeriği üretmeyeceksen 3 ay sonra o kanalda kimse kalmayacaktır. Aynı içeriği üretsen dahi önceki kalitenin üstüne çıkabilecek misin? Çıkamazsan yine belli miktar abone kaybedeceksin. Kanalı satan kişi yeni kanalı ile abonelerini kaydıracaktır vs vs. O parayı gel iddaaya basalım bro, iyi para yakalıyorum ben.