bugün

hayda bir de bu çıktı. bir iki gün mrb den öteye mesajlaşmadığın kız sen milletin nik altında geyik yaptın diye hatta seni takip edenler var diye, atar yapar. noluyo ya. sen kimbilir kimlerle konuşuyonda bana güvenmiyon. hayır olay ne evlendik mi hemen. oraya kadar mı geldi olay.
yaz geç muhabbet et lütfen böyle yapmayalım.
mesajlaşınca hemen insanı sahiplenen sadece benle ilgilensin bana yazsın yok kimseye nik altı girmesin yok hatta bana da yazmasın arada yazsın diye düşünen kız.
Aradığım sözlük kızıdır.

Ama sözlükte kız yok harundur o aman ha diyeyim.
Psikopat kızdır.uzak durunuz.
her gece sanal seks yapıp yapıp, aylar sonra buluşup seviştikten günlerce gezip eğlendikten sonra tutup utanmadan sevgili olduğunu sanar bu kız üstelik. vay kezo vay.
Hani bak ben bunları yaşıyorum, sizlerin arayıp da bulamadığınız şeyleri ben elimin tersiyle itiyorum mesajı vererek kendisi hakkında merak uyandırmak isteyen birinin hayal dünyasının ürünü olaylardır.

Bir de ne vardı kadir1999 güçlü çocuk. Peh .mk alemde erkek bitti sizlere kaldı bu kadınlar.
yüce şefkatini bahşedecek mini minicik bir kalp arıyordur. onun küçük sevimli süs köpeği olabilirsiniz.
Ben olabilirim, iki msj attıysan benimsin arkadaş. Başkasına yazılmicak. Bir de götü görelim, caps at lan.
Biraz saftır herhalde. Konuş konuşma demiyorum sahiplenirmiş gibi yap ama sahiplenme günün birinde bu samimiyet nereden geliyor tarzı bir soru ile karşılaşabilirsin evladım.
2 mesaj değildi 8 mesajdı. Hem mesajın içeriği de önemliydi aslında. Daha ilk mesajda evleneceğiz derken böyle demiyordun ama!
Bu başlığa geldim ve utanıp gidiyorum.
Neden acaba? *