bugün

fenerbahçe'nin her şekilde finale kalacağı maç. ekşideki arkadaş çok haklı bir tespitte bulunmuş

--spoiler--

benfica'nın turu geçmesi halinde fransa'nın uefa sıralamasında beşinciliği kaptırması ve seneye 3 takımını şampiyonlar ligine direkt olarak gönderememesinden kaynaklı bir şikedir.

fransız uefa başkanı platini bu duruma hemen el atmış ve işi garanti olsun diye 2 mayıs 2013 benfica fenerbahçe maçına fransa futbol federasyonundan hakem stephane lannoy'u atamıştır.

şimdiden tebrikler fenerbahçe.

--spoiler--
bazı araştırma özürlülerin uefa sistemi hakkında bilgi sahibi olmadan atıp tutukları karşılaşma. birde bu sayede fenerbahçe turu geçecekmiş. allah akır fikir versin.
Bugün Benfica'yı destekleyenler 15 gün sonra Chelsea'li olucak.
gökhan gönül ün gol atacağı maç.
tur gelir maçıdır. 2-0'a bile gelse dahi. entari 317.
bi galatasaraylı olarak şimdiye kadar olayın heyecanını tam olarak yaşayamamışım ama haberlerde portekizdeki fenerlileri ve türk bayraklarını görünce tüylerim diken diken olmuştur.cümbür cemaat fenerbahçeye başarılar dileyeceğimiz maçtır. haydi hayırlısı.başarılar fener.
eğer futbolun bir tanrısı varsa, ve eğer o tanrı fenerbahçeli değilse, benfica' nın çok rahat kazanacağı maçtır.

ayrıca türkiye' de şike şike şampiyon olurken "siz hepiniz, biz* tek" diyen, uefa 2000 şampiyonluğuna tesadüf diyen, sonra da benfica' yı destekleyenlere kuş beyinleriyle laf atan yavşaklara da "road to amsterdam" daki "road" girsin. samimiyetsizliğinizi sikeyim.

vurduğunuz gol olsun!

saldır benfica!
bir galatasaraylı olarak iddaa'dan fenerbahçeye 0-2 çifte şans bastığım maç. yani fenerbahçe yensede yenilsede sevinen taraf ben olacağım. ayrıca garanti olsun diye diğer kuponda da skor oynadım 2-1.*
kalbimizin fenerbahçeyle olduğu maçtır. inşallah 2-1 alacaktır.
genç semih'in gol atacağı karşılaşma.
bir galatasaraylı olarak beni zerre ilgilendirmeyen maç. biz bu kupayı 13 sene evvel almışız. 2000'den sonra kim alacak uefa kupasını diye hiç merak duymadım. galatasaray alamadıktan sonra beni alakadar etmez. fenerbahçe turu geçerse üzülmem de sevinmem de.
(bkz: atın)
(bkz: maç hangi kanalda)
(bkz: maç saat kaçta)
(bkz: maç kaç kaç)
(bkz: 3 temmuza ne oldu)
(bkz: babam uefa kupasını böyle almayı nerden öğrendi)
bugün günlerden benfica
yüreklerimizin fenarbahçe için attığı karşılaşma. hadi fener ele şunları çık finale. evet zor ama biz inanıyoruz.
2-1 veya 1-1 bitecek maçtır.
bugün günlerden fenerbahçe yarraam
bir galatasaraylı olarak heyecanla beklediğim maç. bazı fenerliler beni buna teşvik etmese de sonuna kadar feneri destekleyeceğim maçtır.
maç saati ve nereden yayınlandığı merak edilen maç.
türkiye saati ile 22.05te star tvde yayınlacak maç. son 2 saat 7 dakika.
"bizim için fenerede koy" nidalarıyla beklediğimiz maç. ilahi adaletin tecelli edeceği maçtır umarım. şikeci, iftiracı, çirkefliğin cezasını bulacağı ve inşallah rezil rüsva olacağı maçtır.
maçı sunan spikerin kısık ses tonuyla 'top ağlarda' demesini canı gönülden istediğim maç.

yunandan, rumdan, ermeniden nefret etmedim senden nefret ettiğim kadar.
3-1 benfica üstünlüğüyle ayrıca 0'dan 1 bitecektir.

sonuç olarak fenev bi şeyleri tutacak.
fenerbahçemin bu turuda geçip adını finale yazdıracağı maç.
fenerbahçemden golleri ilk yarı beklediğimiz maç. ilk yarıda 2 gol atıp işi bitirmek lazım.
4-1 fenerbahçenin alacağı maç.

en hakikisinden fenerbahçeliyim.