bugün

bu fırsat bana bu gece verilse herkesin mübarek ramazan bayramını ve 30 ağustos zafer bayramını kutlardım .
edit: ben moderatör olmuş kadar oldum. akşam ki gelişmeler de bunlar olucak muhtemelen .
120ye kadar sayardım ve biterdi.. Önemsiz şeyler bunlar..
bütün üyelere ben bir şerefsizim diye başlık açtırırdım . açmayanın üyeliğini silerdim. sonra açılan başlıklara baka baka götümle gülerdim. hihohahihoha diye gülerdim.
(bkz: zall ın moderatörlüğüne son vermek)

şaka şaka.
(bkz: uçurulmadan önceki son entry)
yazarları zall'a küfür eden başlıklar açmaya zorlardım. açmazlarsa ben uçururdum, açarlarsa zall uçururdu. eğlenirdik ne güzel zall kankamla. hemen de kanka oldum amk. bana hayal kurmak yasaklanmalı.
zall'ı silerdim.
boş yere silinen yazarları geri almak olurdu. ayrıca adına hakaret edenleri atmak.
özel mesajları copy pasla kendime alırdım.
sonrasını düşünemiyorum bile.
5-10 tane yazarın velisi ile görüşürdüm. " oğlunuza bir am gösterin yoksa oğlan felfelliyor " derdim.
birbirine sürekli saldıran şakirt-kemalist tiplerin hepsini şutlardım.
çok açık söylüyorum hiç bi bok yapamazdım. olm iki dakka lan. adamların nereden entry sildiğini , nasıl çaylak yaptığını bile bilmiyorum. ilk geldiğimde sözlük alemine nerden entry giriliyor diye başlık açıp öğrenmiştim. eheevet. böyle yani . malım.
kendini silmek. zirvede bırakmak lazım.
iki dakikanın sonunda asabiyet yapar "2 dakka moderatörlük yaptırmıyosunuz ağız tadıyla" derdim.
moonlight sonata'nın 3. yılı için yazdığı uzun entry'nin bazı yerlerini rötuşlardım.
ön bahçeye havuz yaptırıcam.