bugün

Kötülüğe başvurmak insan karakterine kalmış bir şey kardeşim.
19'a az kaldı bir kedim bile yok anlıyor musun ?
asıl tehlike 19 yaşına geldiği halde hala sevdim diyebileceği biri olmayan insandır. Sevmeyen insanların kötülüğe başvurmaktan çekinmeyeceği kanaatindeyim.
özgüveni benim gibi yerlerde olan insandır. bu yaşıma kadar hiçbir kıza teklif etmedim. doğal olarak hiçbir kızda bana teklif etmedi. tipimde aslında çokta kötü değil; ama olmayınca olmuyor demekki.
doğru kişiyi arayan mal.
kimseyle uğraşmak istemeyen kendi mutluluğuna bakan biri de olabilir. sonuçta 19 yaşında birbirleriyle nice sevgililer var günün her saati tartış dur tartış dur.
kendine güveni eksik bir genç erkek olabilir. * * *
herkes neden acıyan entryler yazmış, anlamadığım konu. belki yeni ayrılmıştır. hemen çirkin, utanganç damgası vurmaya gerek yok.
Üzgündür.Kız ya da erkek çok üzgündür.Çok çirkin olabilir,ancak çok güzel de...Sevgili edinme hali sosyal çevresi tarafından şiddetle kınanmış olabilir.Bu nedenle çokça utangaç da olabilir ki bu daha çok kızlarda gördüğümüz bir durumdur.Baba bekçi gibi kapıdayken ve anne her daim baba tehditleri savururken aşkın ayıp olduğunu sanmış ve adım atmaya cesaret edememiştir belki de.
ya çok çirkin ya da çok şanssız insandır. çirkinse çok üzülmesine gerek yoktur, zira ilerde çalışıp para kazandıktan sonra fiyakalı kıyafetlerle bu sorunu çözebilir.
Tahminim özgüven eksikliğidir. Ama unutmamak lazım dünyadaki en kötü şey bir salağın özgüveninin yüksek olmasıdır.
(bkz: elizabeth)
Beklemesi gerekendir. Beklesin, sabretsin. Çok güzel bişeyler bulabilir ki onu.
utangaç bir erkektir. ya da çirkin bir kız. bunlarda hayatın gerçekleridir.