bugün

19 nisan 2012 de tam da mübarek gün olan perşembeye denk gelen ve tüm yurdu etkisine almış olan kusursuz fırtınanın taşımış olduğu ilahi mesajlardır. ben bunca yıllık hayatımda böyle fırtına görmedim. kendiliğinden açılan pencereyi kapatıyım derken nerdeyse camlar yüzümde patlayacaktı.

bence, kin ve nefret dört bir yanımızı sardı. zina ve bina sayısı aldı başını gidiyor. kanser vakası ise çığ gibi büyüyor. tok açın halinden, ülkeyi yönetenler milletin esas derdiyle habersiz. köprüler yıkılıyor, yangınlar çıkıyor. insanlar hala nefis peşinde koşmaya devam ediyor. gidişimiz gidiş, yolumuz yol değil. allah'ım sen bizi koru.
(bkz: allahu ekber isyeaaan)

gözlerimden yaş akıyor, ellerimi açtım yaradana, soruyorum, ey yaradan nedir hikmeti bu fırtınanın? bir uğultu yükseliyor kulaklarımda, "woooo-wooooo". o ne la diyorum, yoksa allahu ekber woohoo gibi mi? "woooo-wooooo" diyor. sonra jeton düşüyor, allah kelamı edip allahtan korkmayanlar yüzünden allah bizi cezalandırıyor. ve allah bizi cezalandırmak için, nuh tufanı gibi, lut tufanı gibi büyük bir tufanla sınamasa da ufak çapta sınıyor.

allahım sen sana inananları koru. dinimiz amin.

bu arada, 20 nisan 2012 günü cumaya gitmeyenler, 2. ilahi mesajlı fırtınadan payını alacak olan kafirlerdir. gitmeyin siz o cumalara, sonra cam çarpıyor, ağaç yıkılıyor.

hiç caminin camı çarpıyor mu ha?

lan şaka maka camilere kolay kolay bişey olmaz. bi daha fırtına falan koparsa direk camilere yığılın. allaha sığının.