bugün

Muhafazakar kimliği ile bilinen Trabzon'da yaşanan bir olaydır...

http://www.8sutun.com/işt...eden-bir-detay_93766.html

"Çağdaş Türkiye'nin geldiği noktayı gösterir...
13 yaşında olmak vardı. hep diyorum özledim çocukluğumu diye..
kınadığım olaydır. nedir ya bu kızların elinden çektiğimiz? rahat rahat yaşatmıyorlar. ne zaman namusumuZ kirlenecek korkusuyla yaşıyoruz. cık cık.

o değil de bire birde ben de etkili olurum. ne bileyim bir robben, bir messi gibi.
bildiğiniz tecavüz olayıdır. cinsel taciz, tecavüz küçük yaşta erkeğe de bedensel ve ruhsal zararlar verebilir. ama maalesef sözlükte bazı erkek yazarların pek hoşuna gittiği müşahade edilmektedir.

(bkz: cinsel şiddetle şaka olmaması)
ikisinin de gönlü vardır. kız zorlamıştır erkek kabul etmiştir. söz konusu kız da azgındır.
adnan oktar'dan sayın diye bahseden bir sitenin yayınladığı haberdir. bu da ufak bir detay olarak bulunsun.
bir kız erkeğe nasıl tecavüz eder sorusunu akla getiren haberdir. tecavüz değil taciz olmuştur bu olayda. 13 yaşında bir erkek çocugu kızla anca sevişebilir çünkü tecavüz edebilmesi için gerekli olan mekanizma henüz o çocukta mevcut değildir. sadece teşhir edilerek vücut merak giderilmiştir.
(bkz: utanç kaynağı)
çocuk televizyonda gördüğüm gibi birlikte olduk demiş. rtük göreve!

13 yaşında çocuğu 2 sene sonra evlendiririz diyen zihniyet için bir şey yapmanıza gerek yok ama o bizim örfümüz adetimiz de mi?

insanlar cinselliği tabulaştırmayıp kitaplardan, sinemadan öğrenseler belki o zaman ne öpüşme sahnelerini bu kadar önemseriz ne de 15 yaşındaki bir çocuğun evlenecek kadar büyük olduğunu düşünürüz.