bugün

memecan'ın yalaka olduğunu biliyorduk vicdansız olduğunu da bugün öğrenmiş olduk ilaveten. yazık, kendisinin de çoluğu çocuğu var ne oldum değil ne olacağım lafını hiç duymamış anlaşılan!
insanlık dışı merhametsiz bir çizim, üzücü ve yıpratıcı olmuştur.
nasıl derler.. hah cuk diye oturmuş karikatürdür..
yalakalığın dibine dibine vurmak.

(img:#807574)
salih memecan diye birinin olmadığının kanıtıdır. memecan görünümlü tayyip.
para uğruna yolunu, tarzını değiştiren ilk insan değildir ama bu çizimiyle en vicdansız olduğu kesindir.
demokrasi var denilen zamanda polis teröründen ölmek ne kötü şey fakat;
ölen senin çocuğun da olabilirdi sayın memecan, lakin sen bu şerefi haketmiyorsun.
"YALAKA"rikatürist.
bir satılmışlık göstergesidir. satın kendinizi. mezarlıklar sizin gibi satılmışlarla dolu ve kimse sizi iyi anmıyor.
senelerce atv ekranlarından hükümete giydirebilecek kadar delikanlı zannettiğimiz salih memecan ın 180 derece dönebileceğini gösteren karikatürdür. çapulcu kelimesini kullanmadığı için ayrıca teessüf ettim yalnız...
gerçekçi karikatürdür. adam gibi eylem yapın, o eylemde nelerle dalga geçenler şimdi şu karikatüre laf ediyor.
he amk he. size karşı olan herkes yalaka, yandaş, rantçı, yobaz. bi siz akıllısınız.
salih memecan akp yalakasiysa geziciler de chp-mhp-bdp yalakasidir. bu da sizinle ayni geri zekalica mantik sonuçta.

hadi eksileyin bakalim geziciler bekliyorum.
salih memecan in cesaretinden dolayi kutlanmasini gerektiren ksrikaturdur. penguen ve turevi dergilerde (nerde o eski lombak, nerde lepistes, nerde rezil i rusvan) bu ulkenin basbakan ve bakanlarina surekli hakaret ve kufur ediliyor biraz itiraz edilse hemen ifade ozgurlugu, diktator filan diye feryatlar basliyor ama yok karikatur dedigin tayyip e kufur etmeli.
adi ustunde lan karikatur iste absurd de olsa yalan da olsa guler gecersin.
yalakalıkta be insafsızlıkta sınır tanımayan bir karikatürdür aslında. bu adam yıllaar önce kaybetti eski itibarını aslında. çünkü hep yanlı karikatürler yapıyor son 3-4 yıldır. yazık oldu sana ama çırpınma boşuna derim memecan.
adamın karısı akp milletvekili. başka bir çizgide ilerlemesi mümkün değil.

bu hafta bir mizah dergisine kapak olmazsa bende birşey bilmiyorum.
çizgileri kadar içeriğiyle de tiksindiren ve gericilere hizmet eden karikatürdür.
rezilliktir. üzerine bugün bir kanalda canlı yayına çıkardılar bu beyefendiyi. dışarıdan geçerken bakkalın televizyonunda gördüm, kanalı hatırlamıyorum ama büyük ihtimalle habertürk ya da beyaz tv'dir. karikatüristin bile ''yandaş'' olduğu ülke korku imparatorluğu, yalaka diyarıdır.
bende kafasına oturacağım diyecekmiş ama diyememiş.