bugün

yazılanlardan anlaşıldığı kadarıyla herbiri birer bayrak gönderi olan sözlük erkeklerinin arasında kısa kalan erkek. belki de kadındır.

edit: 1.75 m olm kasmayın.
(bkz: sol frame i boşuna işgal etmek)
190 lık kadına vız gelip tırıs geçen erkek tipidir. *
jay cutler olmaktır belki. boyuyla alay edenleri sikertir.
cüce olmaktır. götten bacak da denebilir. zira ortalama erkek boyu otuz dört metre olduğu için.
iki yıkama sonrası boy 10cm daha esnetilip, helal süt emmiş, sahibinden 80 model olması tercih edilir.
(bkz: insanları dış görünüşlerine göre kategorileme)
(bkz: ayna ayna söyle bana)
kısa boylu olmaktır.
175'in ne olduğuna göre değişir.
herkes cm olarak alıyor sanırım ama başlıkta böyle bir şey belirtilmemiş.
175 metre biraz fazla gibi, fit olsa o da insan boyunu geçer, mm hiç olmaz gibi.
keşke belirtseydin arkadaşım götten bacaklı olarak anılmayacaktın.
işte haber: "Araştırma şirketi HTP Exclusive’in 27 ilden 11 bin 645 kişiyle görüşerek yaptığı "Türkiye Sağlık Davranışları ve Yaşam Tarzları" konulu araştırma sonucunda, Türk erkeğinin ortalama boyu 1.71, kadınının ise 1.60 olduğu tespit edildi. Erkeklerin ortalama kilosu 74, kadınlarınki ise 64 kilogram olarak belirlendi"

ve şunu unutmayın ki, her şeyin ortalaması yani normali göze hoş gözükür.. deve kuşu gibi durmak ta istemezsin, cüce gibi de..

işte ankette türk kadınlarına sorulmuş: Boyu en ideal 1.75 olacak öyle yolda yürürken ne dev gibi durmalı ne de ufacık

buralara bişey yazarken az biraz da araştırılmalı, kendi egosunu tatmin yoluna gideilmemelidir.
185 boyunda olmak zeki, espirili, yakışıklı, iyi kazanan, kültürlü biri olmanız gerçeğini değiştirmez.
tehlikeli bir birleşimdir, kızların canını yakabilir. ava giden avlanır kendi canı da aşk acısı yaşayabilir. 1.85 olsam diyor da olabilir içinden. devede de boy var tesellisini getiriyordur 1.85 liler için.

allah bir yerden vermiş bir yerden almışsa, başka bir eksiği olabilecek biridir. mesela kızlara karşı çekingen olabilir ama allah bir kapı kapatmışsa iki kapı açar...
dört dörtlük bir kişilikdir.Bütün kızlar peşinde koşar.
dehşet-ül vahşet durumdur. 'paralı' sıfatı da olmadığı için beni tasvir edememektedir.*
3 cm daha kısa paralı kariyer sahibi evli olsaydı beni tanımlayacak önerme *

eksileyen arkadaş edittir: ya bunu neden eksilersin eğer erkeksen bak evli olduğumu yazdım rakibin sayılmam, yok dişi isen şansına küs geç kaldın eksilemekle zamanı döndüremezsin. * burda bile eksileyecek şeyler buldunuz ya...
Adam olmadıktan sonra işe yaramaz.
+8 boy ölçüsü koyarsak tam da ben! ee? "ben" diyen insandan ne hayır gelir?

ayıp olmasın diye tanım: beyin olmadıkça pek mühim değildir.
al pacino olmaktır.
Şimdiki gençlik öyle mi? Yani zekaya falan bakmıyor (bkz: para para para). Biz aşk olsun deriz onu sonuna kadar isteriz ve bi' karşılık alırız iyi yahut kötü. Espri zeka işidir şahsen benim ince bir espri çizg var ve kızlar genellikle gevik esprilerden hoşlanır. Saçma sapan konuşun kısacası kız geyiği yapın tav'a getirmek için. Gerçi kim ister böyle fiziki ve maddi erzaklara bakan birisini. Yani insan olsun karşısına onu anlayacak biri çıkar. Mutluluğu küçük bir nokta halinde yaşar.
Playboy olmaktır.
türkiye'de yok satan olmaktır.