bugün

sana göre hurda, çöp ve takoz olan bir teknolojiyi kullanmış olduğumuzun farkındayım.
biz dokunmatik gibi beş para etmez bir teknolojiyi sırf bizim zamanımızda yeni gelişen birşey diye kazıklanarak kullandık ve çoğumuz havalı sanıyor. sen sen ol da yeni çıkan şeyleri bilimin ve teknolojinin zirvesi sanma, zira o zannın yarın geride kalmış bir artık olarak yalandır.
doğal kaynaklar tükenmedi değil mi?
Öncelikle hepinizin gözlerinden öper ebenizi Sikerim. Ulan yavşaklar. Yıl olmuş bilmem kaç, uçan arabaları bulmuşsunuz, ışın kılıçlarınız var, ayda marsta ve bilimum yakın gezegende hayat kurmuşsunuz ama hala dünyada ki savaşa tecavüze açlığa bi çözüm bulamamışsınız.

Ayrıca, yeni dünya düzeni nasıldır bilemem ama sakin ülkeyi ite çakala yem etmeyin.

Bizim zamanımızda mhp 40 yapıyordu, sahip çıkın ona. Ayrıca Münir özkul diye bi çınar vardı, en son bıraktığımızda hastanedeydi. Eğer öldüyse bi fatiha okuyun hayrına, ama yaşıyorsa Bizden de bi selam göndermeyi ihmal etmeyin.

Ha unutmadan la. Galatasaray ne yaptı son 172 yılda. Avrupa şampiyonluğu, şampiyonlar ligi şampiyonluğu filan onları almıştır eminim de, fenerbahçe'yi yenebildik mi kadıköy'de?

Eğer ki biri zaman makinesiyle bu entry'nin girildiği saate gelmek isterse 5 dakika beklesin. Tuvaletteyim olm sıçıyorum. Yakışıklı erkekler sıçmaz diye bişey yok sonuçta. Hadi kalın sağlıcakla...
salağa yerine salağı yazıp salak durumuna düşmeyin. hadi uçun şimdi.
Biz aslında gizli bir tarikatız.
Ulke nufusunun % 99 u musluman mi hala?
böyle geri zekalıca başlıklara aldanıp da uludağ sözlük'ü hemen terk etme.
(bkz: özet geç piç)
böyle şeyler yani.....
biz öldük lan. ama sen de öleceksin. gel bak burası sıcacık. hiç üşümüyorsun.
(bkz: 172 yıl sonra sözlüğü okuyacak salağa notlar)
kızsan mezarım erenler mezarlığı a-1056'da. beraber uyuyabiliriz.*
cehennem varmış panpa. bırak ateizm ayaklarını, yanacaksın!
am günü yağ efsanesini sittinsene anlayamayacaksınız.
bizim zamanımız normal laptoplar takribi 2, 2.5 kg idi yeğen. windows 7 kullanıyorduk, internette lag diye bir şey vardı arabaların tekeri vardı laaaaan. devam eder gider.
sinan özen bu yıl 50 yaşındaydı. ona göre. adam immortal sizi kandırmasına izin vermeyin.
bak hala okuyo.
bi yürü git ışınlan.
Arkamdan bir fatiha okursunuz diye dusunuyorum. Zamaninizi asla bosa harcamayin.
Hastalik gelmeden sagligin,
Ihtiyarlik gelmeden gencligin,
Fakirlik gelmeden zenginligin,
Mesguliyet gelmeden bos vaktin,
Olum gelmeden de yasamin kiymetini bilin.
Have a nice day..
atatürk'ün değeri hala biliniyor mu?
edit: eksileyin siz eksileyin. allah karşısında ne dersiniz bilmem. insan biraz minnettar olur size tapın ona demiyorum.
Ttnet duruyor mu?
salak diyor lan okuma mal...

çaylaksın çaylaksın.
beşiktaş'ın stadı bitti mi?
ekşi çaylak sırasında beklerken uluda takılayım olayına girme hiç ben 172 yıldır sıra bekliyorum yazar falan yaptıkları yok uludağa kurban ol sen.
lan bak suyu nasıl boşuna akıtıyorum ahaha .mina koyduğumun çaresizi.
siz simdi bu dokunmatiklere guluyonuzdur kesin ama nokia 1110 kullandik lan biz. ama snake oynamanin tadina da varamayacaksiniz ezikler.

he ayrica akp hala iktidar mi lan?