bugün

doğru olandır. kızın ellenmemiş olmasını istiyosan sen de ellenmemiş olmalısın.
Kendisinde evlenecegi kizin bakir olmasini isteme luksunu bulundurmak icin, kendisinin de bakir olmasinin gerektiginin bilincinde olan erkektir.

(bkz: ben bu cumleyi nasil yazdim)
Verilen tavsiyelere bakılırsa, önce bakire olmayan bir kızı kandıracak silkicek, sonra da terkedip bakire kızla evlenecek. Tebrikler Arkadaslar. Insanlık mod on.
erkeğinde namusu olduğu kanaatinde olan birisi için normal birşeydir, kız içinde aynı durum söz konusudur.
(bkz: ne doğrarsan tabağına o gelir kaşığına)
toplumumuzda olması gerekendir, 17 yaşındaki bir çocuğun seksten daha önce yapması gereken asıl sorumlulukları mevcuttur.
Önceden yaşadığım durumdur lakin 18 yaşıma geldim hala tık yok. Evleneceğim kadının bakire olması gib bir talebim de yok.
insaf be. 26 yaşındayım evet 26 ve bakirim.

Tanım: yok tanım manım. Elim ayağım titredi.
Eziktir.
Ben 16 yaşımda milli oldum kaldı ki
Adam 26 yaşında ve hala bakir.
18 e girmeyi bekliyordur. Yoksa çoktan gitmisti kerhaneye.
Entry leri bolca girin ki yaş ortalamalarınız daha bi çarpsın gözümüze gözümüze.. Ortalık ergen sivilcesi dolu...
Uygun olandır.

Ulan 17 yaşında gezeceksin, tozacaksın, ders çalışacaksın, ailenin sana sunduğu olanakları en iyi şekilde değerlendirip aklının çalıştığı ölçüde bir şeyler için çabalayacaksın. Ne seks meks ne ayaksınız aslanlar? Siz adam mısınız?

Ne kadar rezil haldesiniz. Zina en büyük 7 günahtan biri değerli arkadaşlar. Bunu çoğunuz biliyor. Ama umrunda olan yok. Yani burada bir nebze Allah'ı takmamış oluyorsunuz. Yaradan keyfinden mi haram kıldı? Siz uyasınız diye. Ama yeri gelince ananız babanız hastalansa veya kendinize bir şey olsa korksanız Allah Allah diye haykırırsınız. Şu fani dünyada bile sizi takmayan bir insanı bir anda hayatınızdan silebilirken yaradanı takmayıp sonra işine gelince O'na yakarmak ne kadar yüzsüzce, değil mi? Allah akıl fikir versin.

Oradan biri de yazmış ki evlenene kadar 31 mi çekecez? Ağlıyorum haline.