bugün

an itibariyle gerçekleşiyor.

atatürk'le hitleri bir tutanmı dersin, atatürk'e faşist diyen mi dersin daha neler neler.
ananızıda alıp gidin ulan ibneler.
ölü taklidi yapılsa bile ''günahkarlar ama cenaze namazlarını kılalım'' cümlesini kurabilirler.
saldırıya diyecek laf yok zaten şakirtler adı üstünde. lakin çok sevgili ve yetenekli moderasyon ekibinin öylece izlemesi beni oldukça şaşırttı. özellikle ulu salca'nın müdahale etmemesi beni adeta bohemlere sürüklüyor.
girmedikleri delik kalmadı burayada girsinler, ülkenin a.na koydular burasını da ziksinler.
hay bin lanet!
` (bkz: şakirt on the beach)`
atatürk' e ırkçı yakıştırması yapmak ne kadar suçsuzcadır ey moderasyon dedirten eylemdir. birkaç taneler, ölü taklidi yapın giderler. hava karardıkça dağılıyor bunlar, alayı imam hatip liseli de değilse bir şey bilmiyorum.
sanal pezeven... pardon şarkirtlerdir.
bitmek tkenmek bilmeyen, kafa ziken takımı, boş lafları, dayanaksız iddiaları gırla.saçmalar.
karşılık;
(bkz: #11769696)
ben yaptım ama şakirt değilim. örnek gösterilen entryleri ben yazdım ama onlar şakirtlik değildir. entelektüel kaynakları olan entrylerdir.. ama sistemin kölesi olmuş, dar kafalı chp zihniyeti anlamaz. ırkçı, sığ pozitivistler, laikçiler, çağdaşlar anlamaz..
uludağ sözlüğün özgür bir ortam olduğunu düşünmeye başlamıştım ki yanıldığımı farkettirdiniz bana sevgili yazarlar. herkes fikrini beyan etmede özgür değil midir? burası öyle bir platform değil mi? insanları şakirt kemalist akpli chpli mhpli vs. diye gruplandırmak ne kadar doğru?
edit: eksilenmek fikrimi asla değiştirmeyecek.
chp=kemal kılıçdaroğlu en azından şimdilik, peki insan kılıçdaroğluna neden oy vermez.

-bu adam dürüst
-bu adam eşitlikçi
-bu adam kadına ikinci sınıf davranmaz

yok neymiş chp kürtleştiriliyormuş ya bırak yıllardır akp kürtlere yalakalık yapıp oylarını alınca bir şey olmuyor kürt açılımı yapınca bir şey olmuyorda chp kürtlerden mantıklı sebeblerden oy isteyince kürtleşmiş mi oluyor.
şakirt diyerek birilerini kategorize eden faşistlerin özgürce fikirlerini yazanları saldırı yapmakla suçlamaları. biz bunları çok görürüz. hep bir çifte standart vardır. kanunlara aykırı olduğu halde allah'a, kitaba küfrederler, bu yasak deyince ve moderasyona başvurup sildirince "sansür" derler ama kendileri başka konulara gelince insanlara kendilerince küfrederek sansüre çalışır, hakaret etmekte sakınca görmezler.

hakkında yargı kararı olmadığı halde tutuklu bulunan silivridekileri savunurlarken demokrasi havarisi kesilirler, masumiyetten bahsederler, sonra gelip burda birilerini saldırı yapmakla suçlarlar. suçladıkları insanlar gerçekten suçlu ise git savcıya başvur, suçsuz insanları yargısız infaz yapma. faili meçhul işlemekten ne farkı var ki bu yapılanın. aynı mantıkla yapıldı. siktiret bunları...
(#11769931)
Hassiktir diyorum, şok oldum.
"Kanunlara aykırı olduğu halde allah'a küfrederler..."
Afedersiniz allah'ı koruma kanunu var da biz mi bilmiyoruz...
Ama bak, atatürk'ü koruma kanunu var, o yüzden siktiriniz gidiniz.