bugün

takip edeni takip ederim macerasıyla başlayıp, takipçisini kabarttıktan sonra takip ettiklerini unfollow edip popüler olduğunu sanan bir örgüt bunlar. kendi jenerasyonlarını katiyen sevmezler. aralarında öylesine bir rekabet vardır ki, sanki birisi amerika diğer ise suriye. hatta oh oh oh şu çocuğun takipçisinden benim takipçim daha çok diye kendince böbürlenirler bunlar. atatürk'ün ülkeyi emanet ettiği gençlik bu gençlik olmaz inşallah.
normaldir. twitter denen site zaten ergenliğini üstünden atamayanlar için.
tek twitleri değil sözlükteki yazılarıylada ele almıştır bu ergenler.
olaya sadece beden yaşıyla değil zihin yaşıyla da bakmak gerekir. yapılan bir araştırmaya göre twitter ve facebook çıktıktan sonra sıralara yazılan yazılar azalmış var. sanırım her şey ortada. sadece bedenen olaya bakacak olursak, nesil cahil nesil tabii ki de. one direction kendisini takip etmesse mixere hayvanımı koyar öldürürüm diyen küçüklerle dolu, yazık.
Bu yüzden Facebook kapatan ben, daha anlaşılmadı diye Twitteri açtım aynı durum 1 sene dolmadan başına gelen ben , şimdi Pinterest mevzusuna daldım. Dur daha ERGEN yok , yoksa hata mı yaptım buraya yazarak.