bugün

Salak ve avanak bir tespit. O gece bir zamanlar ki beslemelerinize karşı en buyuk direnişi bu ordunun vatansever kemalist askerleri gostermistir. Onların sagduyusu ve vatan sevgisi olmasaydi hepimizi zor günler bekliyor olacaktı.
Yalan değil, şahsen ben "kemalist" olarak aldandırılabilecek kimselerin darbeye sevindiğine şahit oldum, ailemde bu tip kişiler vardı. Onlara dedim, bakın dedim, ne idüğü belirsiz bunlar kimdir nedir, neler oluyor, fetöcü diyorlar bunlar için, dinletemedim. anca özel harekat dairesi bombalandığında kafalarına dank etti bunların.
Ama hadi bu kemalistler beyinsizdi, tamam, birader, silahsız bir şekilde çıkıp, karşısında elinde silah olan, cunta tarzı yönetime el koymaya gelmiş, gözü dönmüşlerin karşısına çıkanlar ne düşünüyordu? Ülkeyi kurtaracağını mı? çoğu reis dediği, güvendiği adamın lafı ile oraya gitti, aralarından şehit olanlar oldu. silahlı bir adama karşı silahsız halkı göndermenin mantığı nedir?
Hadi onlar sevindi mevindi, ak partili göt siyasetçiler niye bu kadar insanı kıyma makinasına kurban niyetine sokağa gönderdiler? bütün o şehitlerin vebali darbecilerin üzerinde olduğu kadar sizin üzerinizdedir.
Gazi mustafa Kemal atatürkün kurduğu iş bankasını satan chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlunun şokunu yaşıyorlardır. Ee kolay değil banka bu.
ergenekonda sizin direnmemenıze sayın vatansever adam gibi adam subaylar bir bir göz altına alınıp bir bir onurları gururları bir tiyatro sahnesi gibi sözde yargılanırken kin ve nefret kusuyordunuz ya. ona sayın. olan hep halkıma oluyor.
kendi bokunuzu kendiniz temileyin aq.
lmao