bugün

istersek oluyormuş demek ki,.

Sol framede am ve göt yerine karadelikler, fotonlar ve de solucAndelikleri konuşulmaktadır. iki karadelik çarpışırsa ne olur'un kritiği yapılmaktadır.

Şüphesiz ki ben bir yetişkin sözlük lookin'i olarak, rica ederim, vazifemiz.
(bkz: karadeliklerin biraz şey olması)
şüphesiz ki göz yaşartmıştır.

kara delikler birbirini çeker mi sorusuna verilen ''Ben Delik melik demem kayarım orası ayrı'' gibi cevaplarla bilimsellikte çığır açmış bulunuyoruz.
iyi bir stargate hayranı olarak solucan delikleri ilgi alanım.
Hani nerde?
dikkatlerden kaçmayan durum.

bayılırım bilimselliğe. bilimsellik olmasa hayatım boyunca asla mutlu olamazdım. bilimden önce insanlar nasıl mutluluk hormonu salgılıyordu şaşırıyorum doğrusu. bilimsel olmayan aşklara kanat çırpan zavallılar. içime büyük bir sevinç veriyor bilim. eğer bilim olmasa belki ben de doğarken ölen bebeklerden olurdum yüzdelik dilimlerde. insanları ne çok seviyorum bir bilseniz. bilimle onlara sonsuz bir hizmet etmek arzusuyla yanıp tutuşuyorum. bilimle bütün kötülüğü yok edeceğim. düşlerim var benim. istersek hepimiz bilimsel olabiliriz. karanlığa küfür edeceğimize bilimsel olalım. lustral ah lustral! bilim olmasa lustral'ım olmazdı. bilim ilerlerse güçlü oluruz. güçlü olan haklıdır. bilimsel olarak ölmek istiyorum. istersek sözlüğümüz de müthiş bir bilimsel mekan olabilir. evet, bugün güzel bir gün ve ben çok ümitliyim. teşekkürler güzel insanlık.
an itibariyle entry sayıları

· kara delikler birbirini çeker mi (20)
· memelerim nasıl diye mesaj atan sözlük kızı (22)

direnin beyler yapabiliriz *
Ben tekrar yazmaya başladım diyedir eheh.

Ben niye henüz o bilimsel başlıkları göremedim anlayamıyorum. Tek gördüğüm lookin silinsin, muğlada tecavüz eden dayı bana da saldırsın , kara delik sana değil bana girsin türü başlıklar oldu.