bugün

hepsi amerikanın oyunu amk!

hocu şaka bi yana, her ne kadar sevgililer gününe müzmin yalnız olarak girsem de, bu 14 şubat direk erkeklere işkence lan. hemen basma eksiye, iki dakka sabret anlatayım.

abi aranızda sevgililer gününde bilboardlarda aşk ilanı isteyen erkek var mı? ya da atıyorum 2 milyarlık yüzük bekleyen erkek var mı tanıdığınız? ulan hatun kısmı gidiyor bi triko alıyor, tamam. o triko kazağı da gidip gül kurusu renginde alıyorlar, sıkıyorsa giyme amına koyim!

hatun kısmı öyle mi ya! romantik bi şeyler yapmak lazım, o da olmadı pahalı bir hediye almak lazım. beğenmiyorlar ki biradereşenko.

eşitlik istiyorum aga. her ne kadar sevgilisiz bi ömür tüketsem de, hemcinslerim için eşitlik istiyorum.

haftaya salı günü beyaz sarayın önnde çırılçıplak eylem yapıcam bu durum için. destek veren varsa özelden mesaj atsın da bi güzel taşak geçeyim.

yorz sinsırli..
bırakın 14 şubatı, doğum günü, evlilik ve tanışma yIldönümleri vb. bütün özel günlerin, erkekler üzerinde aşırı olumsuz etkileri olduğu gerçeğidir. erkektir en nihayetinde. genler farklı. kafa yapısı farklı. kadınlar kadar hassasiyet gösteremiyor olabilirler bu tarz şeylere ama hor görmemek lazım. sahiden de şartlanmışız erkeklerin bu özel(!) günlerde bizi el üstünde tutması , hediye alması, yalandan mutluymuş gibi yapması gerektiğine. ama ne yazıkki gerçekleri gözardı ederek kendimizi kandırıyoruz sevgili hemcinslerim. ne yazıkki o kocaman peluş ayıyla sokakta yanımızda dolaşmaktan, 'aa pamuk helva alsana sevgilim.' dediğimizde, peluş ayıyı nereye koyacağını bilemeden bir gayretle pamuk helva almaya çalışmaktan dolayı mutlu değiller. üzgünler. huzursuzlar. lütfen! artık gitmeyelim üzerlerine! n'olursunuz yahu! ne olur o ayıcıkla illaki 14 şubatta dolşmasanız. nolur kırmızı gülle fink atmasanız! ölür müsünüz yahu! ölmezsiniz... sevginizi her daim belli etmek varken neden 14 şubat? 14 şubat ne mına koyim?!
sevgilisi olan için, ''nasıl mutlu ederim'', '' bunu beğenir mi'' işkencesiyle. olmayan için de, amaaaaaan öyle bişeyler işte.