bugün

Ooooww fitne;

Alırım bir dal.

Biraz da buraya algı ve duyar kasalım, öğlen ezanına kadar "siyaset yazan kızın asıl amacı"na geçmeliyiz koçlar, hadi göreyim sizi.
Siktir lan trol.
istifa etmesi için öncelikle kendisinin ihmali olduğunu anlaması lazım lakin abi hiç oralı değil bile.
(bkz: ala geyik)
hırsızlık yaptığı kanıtlanmış bakanlar bile istifa etmezken,
3-5 patlamanın önüne geçememiş hepi topu 200-300 insanın ölmesine seyirci kalmış bakan mı istifa edecek, hadi oradan.

ben bu işi yürütemedim, başarısızım dolayısıyla bırakıyorum diyecek kadar şerefli bir hükümet üyesi tanımıyorum!
ve sende buna inandın. istifa sadece onurlu insanların yapacağı davranıştır.
Faşizan ve totaliter rejimlerde istifa diye bir kavram ve mekanizma olmaz. Biz demokrasi ile yönetildiğimizi düşündüğümüz için kafamız karışıyor ve problem çıkıyor.
(#31724896) her patlamada bakan istifa edecek olsaydı adam kalmazdı demiş ya la. Oğlum sen nasıl bir malsın? istifa edince adam kalmayacak kadar çok patlama oluyor bu ülkede bunu kabul ediyorsun ama istifa yok diyecek kadar yüzsüzsün. Hiç mi allah korkusu yok sende? Aç gözünü aç. Bu ülkede 5 sene önce, 10 sene önce patlama filan olmuyordu. Enkaz dediginiz 80 yıllık cumhuriyet döneminde yaşanmayan ölüm 14 senelik akp iktidarında yaşandı. Nasıl bir vicdan yoksunusun sen?