bugün

an itibariyle 7,37 gören kurdur.

her ne kadar berat damat "sizi ilgilendirmez siz pis fakirsiniz, işinize gücünüze bakın" desede, bal gibi bizi ilgilendiren, gün geçtikçe fakirleşmemize sebep olan kurdur.
yine birileri zengin oldu amk. olsun ben asgari ücretimi tl ile alıyorum banane amk dolardan.
fedöcümüsünüz

görmüyonuz mu

aha gavurlar

galaksinin über reyizine zaldırıyiii.
Londra simsarlarının yoğun saldırısı altındayız kardeşlerim. insansız swap araclariynan saldıracaklar.
dolar kafayı kaldırmadan merkezin faizi ikiyle çarpması gerekiyordu.

ama her zamanki, artık alıştığımız, olağan sıradan hale gelen, şapşirik yaklaşımlar nedeniyle golü atan, kaleye topla beraber iki bacağını da sokacak.

fakirleşeceksiniz. bundan kaçış kurtuluş yok.

toplumun % 15-20'si zenginleşecek. ama siz fakirleşeceksiniz.

bu siyasi bir karardır. boşa debelenmeyiniz.

vay londra sikti, dolar soktu vs vs , bunlar masal.

olayın özünde verilmiş bir siyasi karar var.
O kadar buzdolabı, çamaşır makinası, satıyoruz, ee maaşıda dolarla almadığımıza göre bizi ilgilendiren bir durum yok demekki, isterse 10tl olsun.

Bize ne elalemin parasından.
AKP'den önce mağarada yaşıyor, önünüzde incir yaprağı ile geziyordunuz lan fetöcüler PKK'lılar dıj mihraglar hayinler bölücüler faiz lobicileri.

Bu kadar nankör olmayın, sizi odin'e havele ediyorum.

Bah! Ararun 911'i çağururun federalleri sona!

görsel
Böyle başarılı ve yetenekli maliye bakanları olan ülkemizi gısganıyyola.
esgiden buzdolabımız yoğudu

akabe geldi de buzdolabı neyün gordüh

nankörleeee.
Dangalak bir damat saçma saçma konuştu. Bir uzmanda çıkıp birşey diyemedi.

Müstehak amk.
Ben maaşı euroynan aldığım için beni ilgilendirmiyor.
Euro sayfasına geçeyim de orada hesaplayayim 3.900 euro kaç TL olmuş.
Valla kusura bakmayın ama;

görsel
kur aldı başını gidiyor bize de zirveden el sallıyor.
(img:#2064646)
an itibariyle 7,38 gören kurdur.
işi geyiğe vurmak isterdim ama maalesef türk lirasının her 1 kuruş değer kaybetmesi 4 milyar dolar daha fazla borç ödememiz anlamına geliyor.

bu borçların bize zam ve vergi olarak döndüğünü söylememe gerek yoktur diye düşünüyorum.
Kur anıma yeter artık bu nedir!
Helal olsun reise. Vallahi büyük adam bizim reis. işte amerika böyle dize getirilir. Amerika'da bir ekmek bir dolar. Amerikalılar bir ekmeğe onbeş gün önce altı buçuk lira veriyorlardı. Şimdi yedi buçuk lira veriyorlar. Dolar onbeş lira olsun bu amerikalılar yemeye ekmek alamayacaklar. Yürü be reis kim tutar seni.