bugün

hollanda'yla yaptıkları ve 4-1 yenildikleri hazırlık maçına karşın gana'nın beklenenden daha iyi performans gösterdiği maçtır. 2 takım da öyle pozisyonlar kaçırdı ki inanılır gibi dğil.
yönetmene kıl oldum. adamlar gol atmış seviniyorlar, dans ediyorlar, izleyemiyoruz. taraftar girmiş sahaya, göremedik. tribünde bayrağı öperek sevinen gana'lı gencin görüntüsü güzeldi yalnız.

bu yorumlar bir şey ifade etmiyor biliyorum. ama ne yapayım maçın son 15 dakikasına yetişebildim, haliyle yorum getiremiyorum. tüm maçları akşam saatlerine koymayanlar utansın.
az önce asamoah gyan'ın şutunun direkten döndüğü maç.
0-1 sona eren maç. and the 3 points goes to ghana.
ömer üründül'ün, "futbol enteresan bir oyun, krasiç'n o şutu gol olsaydı kötü performans segiledikleri bir maçtan muhtemelen galibiyetle ayrılacaklardı." dediği maç. atılan her şut gol sayılsaydı her şey boka sarardı, fenerbahçe de trabzon'u yenip şampiyon olurdu hacı.
gana'nın hakederek 1-0 kazandığı maç.

(#8358366)
(#8358791)
afedersiniz ama sikindirik sırbistanın götünün indirildiği mücadele olmuştur, bu sebepten ötürü ganalı futbolculara helal olsundur. 2-3 topçuları sivrildi diye götlerinden kıl aldırmıyorlardı, sahada yoktular lan. nooldu.
6 favori takımımdan ikisinin karşılaştığı maç. ne güzel maç ne fransa ne arjantin.. en güzeli böyle genç ve yetenekli takımlar.

helal olsun ganaya. güzel oynadı dirençliydi,diriydi. kuzmanovic tecrübesizliğinin ya da refleksinin kurbanı oldu.

o vuvuzelayı çalmasalar nolur?
gana'nın teknik direktörünün götü nasıl kalkıksa, kendisine kucaklamaya gelen bütün yardımcıları itekledi. hatta birisi sarılacaktı huyunu biliyormuş gibi geri çekildi.
son 15-20 dk. da olsa bu turnuvada ilk defa heyecanlı tempolu güzel bir maç izlememe sebep olan maç. gyan asamoah'ı tuttum sağlam oynuyor azizim.