bugün

Süleyman Soylu: "210 bin Suriyeliye vatandaşlık verdik. 120 bini oy kullanacak. Sayılar zihnimde var... Türkiye bir çadır devleti değildir."
vatandaşlık verilen "suri" sayısı 700-800 binin altında ise bugünden itibaren akp ye oy vermeye başlarım. düşün bak ne kadar büyük bir iddiada bulunuyorum kolumu kesseler akp ye oy vermem diyen ben akp ye oy vericem.

ehliyet yenilemek için fatih nüfus müdürlüğüne gittim birkaç ay önce. belki dedim sıra falan yoksa erken gideyim erkenden halledip çıkarım. 1,5 - 2 saat kadar erken gittim ama müdürlük ağzına kadar dolu idi hınca hınç. bekleme salonunda da tam karşında dev ekran var isimler soy isimler sıra numarası işlemin içeriği falan yazıyor. o 2 saatte belki 300 tane suriyeli vs ismi gördüm ekranda yüzde 80 inin yanında "nüfus kağıdı" yazıyordu.

hangi 210 bin anasını satayım çocuk mu kandırıyorlar hala. muhalefet adam gibi iş yapabilse bu bilgilere bir şekilde ulaşıp tüm kamuoyuna ifşa eder. ama maalesef muhalefette muhalefet değil..
Akpyi sevmiyorlar, özellikle 2,3 senedir fahiş fiyatlardan dolayı, ev kirası elektrikten bezmiş durumdalar, gerçi bizde bezdik.
Araplar nankördür!