bugün

tıpkı şampiyonlar ligi finali gibi süper kupa finali de 2 ispanyolu karşı karşıya getirmektedir. ben madrid alır diyorum.
(#23810657).
(bkz: başlık parsellemek)
real madrid eğer aşırı dalga geçmez, dünya kupası 'ndan dönen oyuncuların kondisyonları dengesiz olmazsa kupanın ilk devre sonunda sahibinin belli olacağı maç . geçen sene ligde dökülen, uefayı içerideki performansı ve rakitic ' in maestroluğunda kazanan sevilla, tarafsız saha ve rakitic ' siz kadrosuyla direnemez.
(bkz: real madrid)in 3-1 galip geleceği müsabakadır
real madrid'in kazanacağı maç. Bekliyoruz...
Star tvde şifresiz olarak 21:45 yayimlanacak maçtır.
iddaa'nın real madrid'e 1.30'luk ganyan verdiği maç.

bence uzatmalara gidecek.
Sevilla'nın alacağı maç. Süper kupa nedense UEFA kupasını kazanana gidiyor.
21.45'de star'da.

öncelikle real madrid'in ne yapacağı çok önemli.
form durumu iyi olan bir tek g.bale var.
hatta bir not olarak düşeyim: g.bale bu sene messi ve ronaldo'dan 1 adım öne çıkacak.

maça gelince maç maç faruk eczanes..

maç real madrid'in baştan sona dominasyonuyla geçse de real pozisyon bulmakta zorlanacaktır.
şimdi takımdan ayrılacak olan di maria ve khedira oynamayacak e alonso cezalı.

bu durumda takımla hiç resmi maça çıkmamış kroos ne kadar iyi oynar şüpheli.
keza james rodriguez'de öyle.

ha bunlar yetenekl, oyuncular asist kros gol james olursa şaşımam lakin topun real'de olduğu
ama pozisyon olarak kısır geçecek bir maç olacağına inanıyorum.

tahminim 1-0 real alır.
golü de 2.yarı 70 gibi bulur.
Zevkli olmayacak maçtır.

Farklı ülkelerden olsaydı rakibin biri keşke.
favori real madrid olsa da sevilla kazanacağı maç.
real madrid'in 3-0 kazanacağı maçtır.
birazdan star tv'de yayınlanacak olan karşılaşmadır.
real sevilla'yı götünden solutturuyor. carvajal takımın başını yemezse çok rahat realimiz alır bu maçı.
piç attı.
Bale'in asisti ronaldo'nun golü * 1-0.
Ronaldo'nun resmen şhow yaptığı maç.
Real Madrid 1

Sevilla 0.
sonunda çakmis cr7 ,ben gs yonetiminin yerinde olsam 30 kisilik kadroyu,basketbol,voleybol vs subeleri satar ronaldoyu alir a2 ile maca cikarim vallaha bizim ligde cosar bu adam .
real madrid'in dünya kupası sebebiyle ritminde ciddi problem var.
lakin değinmek istediğim başka bir konu var.

ulan piçler bu nasıl kadro dünyanın geri kalan takımlarına haksızlık.

ronaldo pasını verdi bale bıraktı james rodrigez üzerinden atladı kroos top benzemaya geldi öh amk söylerken yoruldum.

oğlum ayıp los galaktikos biri izlemiş biri olarak o kadro da abartıydı zidane figo beckham r9 raul bu da öyle.

ulan piçozlar ben fmde böyle kadro kurmuyorum oyunun zevki kaçar diye.

dünyada bu takımın ilk 11ine girecek tek hücum oyuncusu messi kaldı paşalar onu da unutmuş ocak ayında bokunu çıkarmasalar bari.
Pepe'nin henüz kimseyi biçmediği maç.
kalecinin bariz hatasından gelen ronaldo golüne spikerin "2 kaleci olsa yine çıkartamazdı" şeklinde yorum yaptığı maç. tamam adam iyi vurdu ama daha iyi bir kaleci tokatlardı o topu, bu kadar aşık olmamak lazım...