bugün

zall'a açık seçik mektuptur.

böyle acı bir günde bile hala daha terör seviciliği yapan memleketin birlik beraberlik içinde olması gerektiği bu zamanda hala devlette sallayanları aramızda tutmaya devam mı edeceksin? bu ne kardeşim. eline klavye alan çoluk çocuk atıp tutuyor. insanlar orada saldırıya uğramış acı var birlik beraberlik günü bu ergenler hala daha yok akp yok tayyip erdoğan yok bilmem ne. bunlara artık bir ayar çek böyle günlerde bunu yapmayacaksanız ne işe yarıyorsunuz?

şurada bile bir olamıyoruz. bu bir olmayı engelleyenler terör sevicileri aramızda tutmanın mantığı nedir? ülkemizin böyle acı gününde bile hala daha saçma saçma muhabbet yapanlara tahammül edemiyorum. bu yüzdendir ki bu tipleri ayıklayın. yönetim bu işe yaramayacaksa bıraksın bu işleri. evet.
zall düzgün dur.
Kimi eleştirsin millet ? Ohal varken bir şehirde bomba patlıyorsa kime laf söylesin ??
Niye iktidar ve yanlı cumhurbaşkanının eleştirilmesine katlanamıyorsunuz ?
Ölen insanlara kıçının üstünde oturup ağlamakla düzelmiyor hiç bi şey , tepki göstermezsek daha çok bomba patlar bu memlekette .
Kendi milletini geçtim polisini koruyamıyor devlet .
Tabi eleştirecek insanlar . Zall kim la açık mektup yazıyorsunuz ?
saçma sapan bi mektup.

akp ve erdoğan'a böyle durumlarda asla laf edilmemeliymiş, edenler birlik beraberliği bozmak isteyen "terör sevici" kategorisindeymiş ya ahshshd çok güzel mantık. insanlar ülkede doğal afet olmadığı sürece başa gelen herhangi bi olayda hükümeti eleştirir ve bir vatandaş olarak en doğal hakkıdır bu. ne yapsın, allah'ı mı suçlasın? ya da ölen öldü deyip eğlenceye devam mı etsin? kimse kimseden fikrini belirtmek için izin alacak değil henüz, o günler de gelecekse umarım bu ülkeden gitmiş olurum o zamana.