orjinal başlık şu şekilde olacaktı: "1000 kişinin içinde utanmadan seksüel başlık açmak." *
bu 1000 kişi (okurlarla beraber) bizim belki de hiç tanımadığımız insanlar ama biz, bu yazıları kimlerin okuduğunu dikkate almadan en iğrenç başlıklar açıyor bir de üstüne başlık tutmayınca canlandırmaya kalkıyoruz. oysa gerçek hayatta 1000 kişi bir araya toplansaydık, sanal alemde gösterdiğimiz pişkinliğin kenarından bile geçemeyecek hatta birbirimize saygıda kusur etmeyecektik. oysa sanal alemde hiç utanmadan küfürler ediyor, en namüsait konulara giriyor, daha iğrenç olabilmek için adeta birbirimizle yarışıyoruz. oysa burası ayar verme yeri, içimizdeki çöplüğü boşaltma yeri değil de güzel esprileri paylaştığımız, birbirimize saygı göstererek hayatı sorguladığımız bir alan olsa şimdikinden çok daha güzel olurdu diye düşünüyorum. yalnız burada kendimi bu kanalizasyondan ayırt etmiyor, burada yazılanlardan münezzeh olan yazarlara da kanalizasyon demiyorum. çok güzel entry giren yazarları ayrı tutarak, diyebilirim ki aslında sanal dünya insanın bizzat aynası oluyor. sonra herhangi bir münferit olayda da var gücümüzle kişilere saldırarak olayı çetrefilleştiriyor, aklımızca kendimizi bembeyaz ilan ediyoruz. bu da sanal mastürbasyondan ibaret olsa gerek.
(bkz: paragraf kullanmanın önemi)

(bkz: bunu insan okuyacak evladım)
1000 kişinin içinde utanmadan diye başlık açan yazar, 1000 kişinin içinde utanmadan böyle bir başlık açıyorsa diğerlerini de mahzur görmelidir.

Başlık şu şekilde olmalıydı" "1000 kişinin içinde utanmadan ""1000 kişinin içinde utanmadan" diye başlık açan yazar." *