bugün

160 ıncı doğum gününü anıtkabir'de ki çalışma ofisinde kutlayan erdoğan, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Ürktüm amk.
her geçen işesin diye kemikleri umumi helanın altına gömüldü.
Malezya'da yaşayan rte'nin torunları Türkiye'ye iltica hakkı için başvurdular.
kürt halk kurtuluş hareketi önderi.
kürt baharının kurucusu abdullah öcalan ile beraber kürdistandaki paraların üstünde resmi bulunan türkiyenin 12.ci kürdistanın 2.ci cumhurbaşkanı.
sanıyorum adının yazılması bile suç teşkil edecektir.
sen kalk ben yatam uzun adam.
20 milyon koyunu vardı.
diktatör, faşizan bir insan yönetti bu ülkeyi. zorla alınan kanla, canla kurulan bu ülkeyi araplara peşkeh çekti. getirilen yasaları sonuna kadar lehine çevirmek için sıçtı sıvadı. saltanatını, bazı eski lüks düşkünü devletlere dayandırarak kurmaya çalıştı...

ama yedirmezler...
2 metre boyu vardı, bir oturuşta bir öküz yerdi, masaya yumruk vurduğunda masa kırılırdı, kahveyi şekersiz içerdi.
pardon bunlar atatürk için söylenmişti.
tayyip erdoğan için bir tek "efsane lider" diye adına kitaplar yazılabilir.
büyük çobandı.
Vatansız -diktatör.
Hiçbir şey yazılmayacaktır. Mal mısınız arkadaş? Bu adam ne yaptı ki hakkında bir şeyler yazılsın. Savaş mı kazandırdı? Ülkeyi Dünya devimi yaptı? Hiçbir şey yapmadı.
Bu gün ne yazılıyorsa 100 yıl sonrada o yazılacak çünkü yine taraflar görüşler değişmeyecek bazıları övecek bazıları yerin dibine sokacak.
bugün hitler hakkında ne yazılıyorsa o zamanda öyle yazacaklar.
ulu lider, büyük türk hakanı...
ilk defa ölüsüne dirisine sövülen bir siyasetçi olcak.
uzun adam.
Ulu önder Recep Tayyip Erdoğanı anma günü dolayısıyla toplanmış bulunmaktayız... Gibi konferanslar düzenlenip kutlamalar yapılacaktır. iftiralara rağmen yılmayıp bu milletin sevgisini kazanmış olduğu anlatılacaktır, Gelecek nesillere
mal bir muhalefete sahipti o sayede yıllarca iktidar oldu. türk halkı olmaz buna karşıyız şuna karşıyız laflarını sevmez.
hala anlamadınız bizim halkımız çalıyorlar ama yapıyorlar diyor. ve bu da hep böyle devam edecek.
2 şey;

Ya kaddafi vb. liderler gibi sürüne sürüne götürecekler bu ülkeden,

Ya da humeyni gibi, iranlaşmış Türkiye de paralara suratı basılacak ...

Bana birinci seçenek daha cazip geliyo sanki.
- adam ne çalmış

- vallahi iyi çalmış

- ulan süper çalmış

- hakkaten arkadaş nasıl çalmış

gibi....
yabancı basında; mesela new york times'da şöyle şeyler çıkabilir.

--spoiler--
turkish people collectively upbeared chief Erdoğan on his 80th deathday

--spoiler--
hem başbakan hem cumhurbaşkanı hem de padişah olan erdoğan'ın ölümünün 100. yıl dönümü kutlu olsun.
(bkz: umut)
hain erdogan ve ailesi 2015 secimlerinden sonra devletin parasiyla aldıkları ucakla kacmaya calisirken uçağın vurularak düşürülmesi sonucu Turk milleti resmi olarak bağımsızlik ve zafer gününe kavuşmuştur.
güncel Önemli Başlıklar