bugün

izmir ödemişte cumartesi günü kaybolup bugün komsularının apartmanında ölü bulunan kücük kızdır.

Cok yazık

(img:#1449044)

https://www.google.com.tr...msunun-evinde-olu-bulundu
olayda bir mantıki açıklama göremedim.
yazık olmuş. 10 yaşında bir çocuğu kaçırıp öldürmek için bayağı mantıklı bir gerekçe lazım. belki de sorgu sürüyordur, olay taze ondan.
Cani komşu ilk ifadesinde "Ceylin yere düştü öldü, ben de korktum sandığa sakladım" .

ifade pek mantıklı değil.

http://m.milliyet.com.tr/...yasindaki-gundem-2467019/
bu hafta içinde yaşanan üçüncü çocuk cinayetinin son kurbanı masum yavrucaktır.

çocuklarımız ciddi tehdit altında. toplumumuz çocuklara dahi el uzatacak kadar gözü dönmüş ruh hastalarıyla dolu. fakat hiç bir önlem alınmıyor. hal böyleyken kadın ve aileden sorumlu ( hollanda fatihi) bakanımızı bu konularda konuşurken, çabalarken göremiyoruz. çünkü bu insanlar için bir çocuğun ya da kadının hayatı alınacak gurbetçi oyu kadar değerli değil.

bu çocukların vebali her yerinden lağım kokusu yükselen toplumun iyiliği için çaba göstermek, uğraşmak zahmetinde bulunmayan politikacıların da boynunadır.

artık bu haberleri görmeye, duymaya dayanamıyorum. ailesine sabır diliyorum.
çok muhafazakar, değerleri olan ülkemden günlük çıkan rezaletlerden biridir.

düşmüş de saklamış da... küçücük kızın senin evinde ne işi vardı lan şerefsiz?
Büyük ihtimalle pedofili bir şerefsizin kurbanı olan masumdur. çocukları gözünüzün önünden ayırmamak gerçeğinin bedelini hep
günahsızlar ödüyor. Ayrıca bu olayın içeriğine ayrıntılı olarak bakarsak, boşanmayı akıl etmiş ama anne ya da baba olarak sorumluluk almaktan kaçmış sorumsuz ebeveynler görüyoruz. Senin bakamadığına, yaşlı insanlar nasıl bakacak insaf yoksunu!
Tacizin, tecavüzün, dayağın, köteğin, günlük hayatımıza bu denli nüfuz etmesi, can güvenliğinin bu denli yok olması korkutucu, aklı baştan alıcı bir durumdur.
Hele ki söz konusu çocuksa!
Otoyoldan, köprüden, barajdan evvel bu konulara ivedilikle el atılmalı, gerekli olan tüm yaptırımlar en ağır şekilde düzenlenerek, yürürlüğe konmalıdır!
Köprüsüz yaşayabiliriz ama iffetsiz insanlarla yaşamak mümkün değil.
imdaaat! Sesimizi duyan var mı?!?!
yanlışı yanlış örtmez... böyle bir suça karşılık getirilmesi talep edilen idam çözüm değildir. eğitim yoksunu, bilinçsiz, cahil kalmış toplumlarda bu olaylar görülür, görülüyor. bunları yok etmek için idam bir çözüm değil sonuçtur. cezalandırma sistemini bir ileri raddeye taşımak inanın bir şeyi değiştirmez. mühim olan bu insanları bu sapkınlığa yönlendiren düşünce yapısını kırıp atmaktır. bu da iyi bir eğitim ile gerekir. bunun için de iyi eğitilmiş aileler gerekir. yani bugün ceylin öldürüldüyse sebebi yıllar öncesine gitmektedir.
içimi feci acıtan yavrucak. Rabbim ailesine sabır versin.
O genç komşu ailenin yeğeni imiş ve o aile ile kimse görüşmezmiş. Empati yapmaya yüreğim el vermiyor. Güzel gülüşlü meleğe vicdanın nasıl kıydı be mahluk.
allah belanızı versin orospu çocukları ulan kafanızı kesip sallandırsak yine içimiz rahat etmez. namussuz oğlu namussuzlar. güçleri ancak öyle sabilere yeter kancıkların.
Daha dun gordum haberlerde. Dedim insallah bulunur. Allahim cok uzuldum tecavuz edilip oldurulmus. Yapan kisiye ne denir hangi kotu soz soylenir... allaha havale etmek yetmez. Sen nasil bir soysuz orospu cocugusun ya?
Güzeller güzeli bir çocuktu ama bir cani tarafından öldürüldü ceylin. Allah ailesine sabır versin çünkü evladını kaybetme düşüncesi bile insanı mahvederken bu insanlar korkunç bir şekilde çocuklarını kaybetti. Ve o cani... Sen çok acı çek.
Yapan derhal idam edilmeli canli yayinlanmali.
Bu ne ya çocuga tecavüz ve öldürme en serefsiz suçlu bunlar.
Hakaret size boş küfür boş size muhabette size değmez idamda böyle gelen geçen sizin yüzünüze tükürecek.
Toprak utandı,su utandı,bahar kokulu çocukları yıkayıp gömmekten siz utanmadınız katledip öldürmeye.
görsel
izmir ödemişte vahşete kurban giden yavrucak. 10 yaşında hayata gözlerini yummuş melek.

gün geçmiyor ki bir küçük kızımız daha vahşet içerisinde hayata gözlerini yummasın.

bu orospu çocuklarına cezalarını canlarıyla ödetmediğimiz her geçen gün yeni canlar gitmeye devam edecek.
öyle leş, öyle hastalıklı bir toplumda yaşıyoruz ki din,dil,ırk farketmeksizin insanoğlunun gözünü pislik ve cinsellik bürümüş.

allah hepinizin belasını versin.

çare idam. çare bu orospu çocuklarının idam sehpasında boyunlarının kırılması, çare bunu cümle aleme izlettirmek.

sessiz kalma, alışma!
unutulmaması gereken başlıktır.
bu kadar kolay unutmayalım.
bu kadar kolay çekmeyelim tepkimizi.
onun gözlerinde gördüğüm şey uyutmuyor beni.
onun yaşasa nasıl güzel bir kadın olabileceği, nasıl güzel şeyler başarabileceği düşüncesi rahat bırakmıyor bir türlü.
unutamıyorum ben.
üzgünüm.
ceylin;
oralardan güneş topla benim için'
geleceğim..
bir gün tutacağım ellerinden, güzelim benim..
ah be kuzum benim. kız kardeşimle yaşıttın sen. senin yerine onu koydum bir an... benim biriciğimi elin canavarı gelip öldürüyor. o minik bedenin, bir cani yüzünden toprağın altında artık. sen gittin ya şimdi, dünya biraz daha karardı. güzel uyu sen. umarım senin ölümüne engel olamayanların uykuları kaçar.