bugün

hızlı giden atın bokunun seyrek düşeceğinden haberi olmayan erkektir. Bi bekle di mi? Önce bi liseyi bitir ne acelen var. Ama yok illa eder. göt olur. Sonra da büyüse bile o gün aklına gelir ve hep mesafeli yaklaşır artık bu mevzulara.
-ayça çıkalım mı?
+evet kamil.
-hhoppp kaydırağa kadar yarış o zaman.
+hi hi hi...

edit: kaydırağa çıkacaklar elbette. olmadı salıncak. yiyişmeye kafeye gidecek halleri yok lan. çocuk onlar. saf ve temizler. neyse fazla uzadı edit. esen kalınız...
(bkz: işte o benim)
aynı zamanda reddedilen de...
evcilik oyununu ciddiye alan çocuk tipidir.
hemen facebook'a girip duvarında aşk temalı sözler paylaşacak velettir. bir de terk edildiyse vay haline.
O hizla 16 yasinda yataga gidicek yolu bulan erkekdir.
25'li yaşlarında kariyerinin zirvesini ulaşıp, 39'lu yaşlarına geldiğinde rüştü gibi tadında bırakmamazlık yapıp eli s*kinde gezecek olan erkektir.
babası kemalistse normal karşılanması gerekir.
Bildiğin piçtir. Bunun başka açıklaması olamaz.

Bu arada teklif yapılmaz, teklif edilir.
hayata hep babasının malı gibi bakanlardır, benim şarkım,benim dizim,benim adamım şeklinde sahiplikleri vardır. Bildiğin şımarıktır.
artistin tekidir.
kamışa su gittiği gün milli olacaktır. *
(bkz: kaç yaşındasın sen)
(bkz: çıkma teklifi yapmak)
(bkz: çıkma teklifi etmek)
(bkz: öküzlükle insanlık arasındaki farklar)
"...çıkma teklifi yapan erkek" kısmını okuduktan sonra, 10 yaşında olduğu hemencicik belli olur zaten. bir acayiplik yok senin anlayacağın.
bugün başıma gelmiş hadisedir. üstelik çocuk 10 yaşından küçüktü ve niyeti oldukça ciddiydi. çıkma teklifi nedir direk evlenme teklif etmiştir.
ayrıca tipsiz olmasına rağmen yakışıklı bulunan komşu çocuklarındandır, evde kalmış bir aile dostunun kendisine aşkım demesinin akabinde ereksiyona girmesi hasabiyle devamlı bir aşk çocuğudur.
Anca evcilik oynarlar. Araba garaj oynayamazlar cunku neyse .