bugün

Gülsenize lan xd.
görsel
çok komikmiş aferin sana.
TRT verecektir maçı.
bir galatasaraylı olarak galatasaraya fc hickimse karşısında başarılar dilerim.
hiç kimsenin son zamanlardaki tempolu futboluyla galatasaray'ı oldukça zorlayacağı karşılaşma.
Şaşırtmaya devam eden maçtır. Galatasaray hala gol yemedi.
Ve umut bulut yerde. Penaltı!
üzücü bir kullanımdır. yıllarca avrupa" da yokları oynayan fenerbahçe ve beşiktaş" ın fanatiklerinin bu maça ilgi göstermesi ironiktir. bir gün siz de aynı duruma düşeceksiniz, bu sefer biz aynı şeyleri kullanacağız, bu döngü sürekli devam edecek. yazık...
hayrıvic in tv den takip ettiği maç.
0-0 devam eden maç. Bu oyunla galatasaray 6 ay oynasa gol atamaz. Eto o bitmiş.
gooool !

ibrahimovic yaraayla attı.
Galatasaray perşembe günleri maç oynamaya alışık değildir zaten. Normal olan durumdur.
https://imgflip.com/readImage?iid=21394756

taraftar çil yavrusu gibi dağılıyor, oraya buraya küfür edenleri mevcut.

ek: şu an maçtan yeni çıktık,yoldayız. yeni gelişmeleri gelince ekleyeceğim.
kıran kırana maç. herkes kırıyo birbirini.
Güldürmüştür valla yalan yok (bkz: swh)
daha geçen seneye kadar hepiniz sali-carsamba-persembe dizi izliyordunuz haberiniz yok heralde. boş yapmayın her sene avrupaya gidiyormuş gibi. ben bu fenerli kafasını anlamıyorum.
Yıllar sonra edirne ötesine geçebilmiş takım taraftarının aklınca komiklikler şakalar yaptığı maç. Salak yemin ederim gerizekalı bunlar.
güldüm lan.
işte futbolu bu yüzden seviyorum. öncelikle belirteyim, hasta galatasaraylıyımdır.

en büyük rakibin ne zaman kötü durumdaysa bununla ilgili her zaman mizah yapılır. tabi seviyeli olacak şekilde. en önemli kriter budur. öyle mal mal, ergence geyikler dönmediği sürece hem gülerim hem kutlarım. son yıllarda gerek fener'le gerek beşiktaş'la az dalga geçmedik. hakkımız mıydı? evet hakkımızdı. şimdi onların hakkı mı? evet hakkı. bu işler böyledir gençler. kötü gidiyorsan bazı mizahlara, geyiklere katlanacaksın. katlanamıyorsan takım falan tutma. kendi takımım bu sene berbat, bunu hepimiz biliyoruz. bu tarz ergence olmayan geyiklere de en ufak şekilde kızmam, kızmıyorum. bence siz de öyle yapın. futbolun eğlenceli tarafına bakarsanız kimseyi kırmazsınız. holiganlığın gereği yok.
471. Dakikada ortalığın karıştığı maç.

iki takım oyuncuları birbirinin üzerine yürümeye çalıştı. Galatasaraylı futbolculardan bazıları üzerine yürüyecek muhatap bulamadıkları için yaklaşık 32 dakikadır boşluğa yürüyor.
Umut bulut un boş kaleye gol atamadığı maç.
Liselilerin küçük akıllarıyla taşşak geçmeye çalıştıkları başlık.bu liseliler 5 yıl öncede böyle taşşak geçiyorlardı tabii o zamanlar orta okuldalar daha,4 yılda 3 kere şampiyon olduk.bakalım sırada ne var.
galatasaray bu maçta yenilirse klubü kapatın amk.
Umut bulutun gol atacağı sarbinin ise gole asit yapacağı maçtır.