bugün

bunu da gördük. bir insan sığır gibi yaşadığını, hiç bir sike derman olmadığını utanarak değil keyifle anlatıyor.
Gece işe gidecek olan birinin yapacağı şeydir.
Hatta sabaha kadar çalışmışsa bu uyku akşama kadar da devam edebilir.
Ne olacaktı ya, illaki atatürk düşmanlığına yormayın herşeyi.
Ama o sirenleri duyunca insanın içinde hafif bir burukluk olmuyor da değil hani.

Ekleme: kimin zoruna gitti anlamadım, sabaha kadar eşşek gibi çalışmış birine öğlene kadar sabret öyle yat uyudersen ana avrat,soy sop söver. Gidin ona söyleyin ki ben söverdim biri bana öğlene kadar eşşek gibi yatma git atanı an dese. Atanı senede 1 gün anıyorsan ona atam deme bi zahmet.
Sana bu ülkeyi bahşedenlere sövüp kira geliriyle geçinmek zorunda bırakanları tutuyosan, eşeksindir zaten gibi değil.
görsel
Çoğu akbuddy nin gerçekleştireceği eylem.
ahahahahah senin yalanını sikeyim ben. karakola dilekçe vermişmiş, sen git karakola anlat bu dediklerini de seni götten siksinler bi.
Hayatta hiç bir işe yaramayan işlevsiz, vasıfsız döl israfı kimselerin yapacağı eylem. çok istiyorum bunları böyle anonim kimlik arkasına gizlenip yazan kişilik(siz)lerle yüzyüze gelmeyi.
Döl israfı eşşekleri görmemize neden olan başlıktır.

Şayet para içince yüzüyor olsam da, 10 kasımda kalkıp anıtkabir'de atamın huzuruna çıkmazsam rahat edemem.

Not: biz böyle gördük.
Yok mu allah aşkına şu sözlükte bi tane Kürt, bu eşekle ilgilenecek. Valla bu sefer destekçiyiz bak, yeminlen...
görsel
kanı bozuk bir yazarın yaptığı ortam germe hareketidir.

demekki anasına sövülmesini ya da kendine sövülmesini çok seviyor!

kanı bozuk bir karaktersizin beyanına aldırış etmeyin.
bir eşşeğin kendisini bilmesi ne güzel. benzetmesi kişiliğine tam uymuş.
camış yada manda gibi uyumak sözü daha oturaklıdır.
burada eleştirenlerin çoğu o saatte offline 'dı biz yazıyorduk burada.bırakın bu işleri.
Henüz yeni kalkılarak kebap yapılmaya devamdır...
koyu bir atatürkçü olarak bu senede içinde bulunduğum üzücü durum. eskiden en azından yatağımın başında ayağa kalkardım saygıdan ama artık onu bile yapamıyorum. affet atam hayatım çok düzensiz açık ve net.
niye? islam' ın altıncı şartı falan mı bu? atatürk'e bağlılığı anlıyorum fakat uykuda olduğu için saygı duruşunda bulunmamaktan kendine öfke duymak insanın farketmeden şekilcilğe doğru gittiğini gösterir. atatürk'ü tabiki seviyoruz onun gösterdiği hedefleri kendimize ilke ediniyoruz fakat şekilciliğe kaçmamak lazım. burdan atamızı saygı ve rahmetle anıyorum.
eşekler bile o saatte kalkıp anırdı. bence sen o eşşeğin oğlusun. cinsini silktiğim cinsine çeker.

kendisinin türü hakkında beyanda bulunan yazar söylemi.
müteahhit oğullarının yaptığı hareket.

Napalım hayat böyle bir yer.