bugün

Allahın 99 isminden birisinin TATARUŞANU olması lazım. Böle karizma isim olmaz. Bundan sonra benim için Vasco de Gama bir Tataruşanu iki.
romanya'nın, turnuvayı 3. kez düzenleyerek bu alanda rekoru elinde bulunduran fransa'nın eline vermesini istediğim maç. turnuva tarihinin ev sahipleri;

ayrıca;

(bkz: fransa milli futbol takımı)
Ömer Üründül'ün yokluğu hissediliyor.
adamlar koskoca sampiyona yapiyolar ama ofsayt kamerasinin yeri evlere senlik.
Dakika:27
Futbol: 0
Fransa bu futbolla kupanın sapını alır ancak. Belki adam olurlarsa bizim desteğimizi de alarak bişeyler olur. Hakem almakla olmaz bu işler.
Hakem sıçtı. Penaltıydı bu. YETER YILDIRIM DEMiRÖREN.
Ben Romanya'yi tutuyorum fakat Pogba midir nedir, o kafasinin bir tarafina Imam hatipler kapatilsin, digerine diploma nerede yazarsa Fransa.
Suriye'deki cihatçıların en büyük destekçisi Fransa ve onun orospu çocuğu hakemine karşı tabi ki Romanya ve Sayın Beşar Esadtan yanayız.
Fransa bu kadar zenciyi takıma toplarsa olacağı buydu, en son Kayseri Erciyes bu taktiği uygulayıp son anda ligde kalmıştı aq.
Trt Spor'da Oğuz Çetin'in maç yorumunu dinlemektense Trt 1'de reklam izlerim.
Çingenelerin ikinci yarıda küsküyü dayayacağı maçtır.
görsel
Golde kaleciye net bir faul var.

Oç hakem golü iptal edemedi.
fransa yenilince galatasarayda yenilmiş sayılacak mı ?
gol be. işte bu Romanya. vurun şu ibnelere. Allah yardımcınız olsun.
fransa'yı hiç sevmediğim için romanya'y desteklediğim karşılaşma.
Fransa'nın golü bariz faul.
fransa nın dumura döndüğü maç. sonuç ne olursa olsun Fransa nın bunu beklemediklerini düşünüyorum. daha baskın, boğucu bi top oynarlar diye düşünüyodum. elinden geldiğince oynadı, oynuyor Romanya.
bokum gibi maç.
maalesef 2-1 olmuştur. çok yazık oldu.
başlık sahibinin skor tahminini doğru tutturduğu maç.

2-1 fransa lehine sonuçlanmış karşılaşma.
trt spikerinin sik gibi anlattığı maç. başka adam mı bulamadınız be amk kimin torpili bu. kulağımdan nefret ettirdi.
Romanya'nın Fransa'yı zorladığı fakat buna rağmen puansız ayrıldığı maç. Payet fransa adına mutlu olmamı sağlayan bir isim oldu. o nasıl güzel oynamaktır. allahtan türkiye var da destekleyecek takım sıkıntısı çekmiyorum. yoksa bu çeşitlilikte işler sıkıntılı olabilirdi.
Payet'nin ne kadar harika bir futbolcu olduğunu, futbolu onun gibi oyuncuların güzelleştirdiğini yeniden öğrendiğim maç oldu.

Teşekkürler futbol ve teşekkürler Payet.