bugün

fb tv den izledim ve gidişattan anladım ki teknik kadroda bi değişiklik olmayacak.
ersun yanal hayalimiz boş çıkacak gibi.
cocu ile devam.

büyüksün başkan.
Keşke zamanında Başkan dik dursaydı da Riekerink ile devam etseydi.

Aslında bizim riekerink baya da başarılıydı, adamı şerefsiz terimciler günah keçisi ilan etti Trabzon mağlubiyeti sonrası ilk kez 2. liğe düşer düşmez gönderdiler.

sizin cocu biraz sıkıntılı.
Fenerbahçe bitmiş amk.
ersun yanal yok dedi ya. izlemeyi bıraktım.
takımı da bıraktım. yeminle. sinir olacağıma takımı takip etmem. baskın futbol özlemimi gassarayla devam ettiririm.

bize epey bi sure şampiyonluk yok. anlaşıldı.
açık söyliyim. çok büyük ve içtenlikle başkan olmasını istemiştim ali koç un. artık desteğimi çektim.
son sonuçların savunulacak bir durumu yok. en kötüsü de bu sezon bir tedbir alınmayacak olması. ya küme düşme hattındayız. ligin ilk çeyreği bitmiş. hakkaten olayın farkındamıyız.
Bakın Türkiye de tüm kadroları inceleyin futbol siyaset iş hayatı, şeffaf olan yönetici kadrosu %10 düzeyindedir. ALi koç başarısız olabilir hata yapmış olabilir ama adam şeffaf doğru ve dürüst. Maalesef eskimiş yönetimlerden dolayı her olayın açıklamanın arkasında art niyet arıyoruz bu biraz bizim kültürümüzle ilişkili biraz da yaşadığımız dönemle ilgili. Ama bu adam doğruyu söylüyor. Düşünsenize adamın servetini aile şirketinin yaptığı işleri kazandığı paraları. ihtiyacı mı var hayır çok mu gerekli hayır. Adam hayalinizdeki Fenerbahçe için hayatını ortaya koyuyor.
Açıklamalarını ürkerek okudum. Bu böyle ise Türk futbolunun bugünkü durumunun belki de bu açıklamalar dikkate alınarak yeniden yapılanması yolunda yardımcı olur.
Ve son olarak Türkiye'nin en büyük eksiklerinden biri de yediği ekmeğe saygısı olmayan insanların yanlış yerlerde olması. Ali koç bugün bu açıklamalar ile umarım ciddi bir farkındalık yaratacak her kesime.