bugün

hemen ayrılmalılar. öyle ilişki mi olurmuş.
birilerinin çıkıpta ''aman efendim onlar sessizce seviyorlar birbirlerini maşallah maşallah'' diyeceği türden olanları demiyorum. baya bildiğin konuşmaya başlayınca kafa yapılarının, ilgi alanlarının çok çok farklı olmasından mütevellit bir kaç cümle ve dakikayla rekor kırılan bir diyalog anlayışına sahip olmalarıdır. halbuki aşk her zaman olmaz fakat sohbet her zaman olacaktır. sevgili seçerken bu önemli bir husustur.

ulan hemende edebiyata dökün işi.. bir kaç yıl geçsin ben o zaman görürüm tey allahım ya.
mesajlarda yarıp reelde far görmüş tavşan modundaki kişilerdir.
konuşmadan da anlaşabilen sevgililerdir. önemli olan birlikte susmak zaten. yoksa herkes konuşur.
tarzında cümlelerle ilişkilerini uzatabilecek sevgililerdir.
yan yana iken heyecandan konuşamayan sevgililerdir. ah ulen ah.
''sevişmek için doğdular. ya sevişecekler ya da ölüp gidecekler.'' şeklinde giriş yapabileceğimiz belgesellik sevgililer. Cinsellikten kitap okumaya veya araştırma yapmaya vakit bulamamış iki insanın muhteşem birlikteliği.
yiyişmekten, 10 dakika konusamayacak kadar mesgul olan sevgililerdir. buyuduklerınde, o 10 dakikayı boyle harcadıklarına, kopekler gibi pısman olacak olan; sevgılılerdır.*
Nefeslerini idareli kullanıp boşa harcamayan sevgililerdir.

Gece lazım olacak o soluk alıp vermeler...

Not: 22 yaş altı okumasın..