bugün

eğer yürümeye başlayabilirsem * gelecegim zirvedir.
tam olarak nerede yapılacağı merak konusudur.
Ankara gibi bir yerde bu kadar az katilimci olmasi sasirtici bir durumdur.
olsa da gitsek.
kavga çıkmayacaksa ve masa altından votka portakallarımızı yudumlayabıleceksek neden olmasın mü'min kardeşlerim.

sonucta herkesın ıbadetı kendıne. *

edit: geleni sikiyim amk kendi payına, bu ne la daha votka portakalı duyar duymaz abandılar amk. *

olum hoşgörülü olun lan, ben top atılana kadar beklıycem. *
katılacağım zirve. tek şartım entelektüel olarak seviyeme yakın birilerinin de katılmasıdır. bakın aynı bile demiyorum, yakınlarımdan geçse yeter.
eğer zirve için yer aranıyorsa benim önerim leman kültür . *
koministimam panpa gelecek ve iftarda leman kültürde olacaksa tabikide geleceğim zirvedir . * *
olsada katılsak dediğim iftar zirvesidir.
ayın 10u bir terslik olmaz ise ankarada olacağım, yer belli olursa panpalarla tanışırım hem, bir ihtimal, ama her an satabilirim demedi demeyin..
10 ağustos mu? hahhhh!!! herşey o güne denk gelmek zorunda zaten. neyse siz ayarlayında bende ayarlarım artık.
eğer alttan alttan alkol alamazsam hayatta uğramayacağım zirvedir. aha la bi daha söylüyorum şakirtler sizi. * top patlar votkamı açarım hacu. bırakın sistematik bir şekilde eksilemeyi, ağzıma da sıçsanız yaparım bunu. ha derseniz ki yiyelim yemeğimizi imam, sende tut o koca ağzını, yemekten sonra gider iki kadeh bişe içeriz, ona da eyvallah ama alkolsüz zirve maklubesiz cemaat evine benzer, zirve alkol, cemaat evi ayak kokacak ki ben zirveye zirve cemaat evine de türbe diyim. *