bugün

Keşke psikoloji okusaydim amk dedirten kadındır. iyileşme garantisi olsa isterse 500 istesin de hmmm lafını duymak için 260 lira vermek insana koyar.
100 doların 230 küsür lira ettiği ülkede fazla isteyen psikologdur.

sen istiyor duj diyenler bile o kadar istemezken ayıp. günah.
insanın psikolojisini bozma potansiyeli taşır.
bu parayı "psikolog" a veren net maldır. ne ilaç yazma ne bir tedavi yetkisi var sadece laf dinliyor. sen gel güzel kardeşim o paranın üstüne 40 daha koyalım kadıköyde karşılıklı bir rakı balık yapalım ne derdin kalır ne tasan.
daha ucuza daha güzel bir saat geçirmek ister misiniz? tabii ki (bkz: çarpışan oto)
saat satıyordur.

casio ise verilmez o para.
götüne güvenen psikologdur. adam zaten sıyırma eşiğinde ya da sıyırmış. sana bu parayı ödüyor son çare. ha bi de işe yaramadı. sonra o adam gelip vurmaz mı kafana deniz makarnasıyla!
10 dk muayene icin 400 lira isteyen doktordan iyidir.
bir posta için yüzlerce lirayı gözden çıkarıp sağlık için cimrilik yapan kişi beyanı.
iş bittikten sonra parayı komidinin üstüne mi bırakıcaz?
mesleğine olan saygıyı kaybettiren kişidir. ulan zaten bu terapi işi yavaş ilerleyen bir süreç. sen de ya her hafta ya 2 haftada bir gel dersen adamın bütçesi nasıl dayansın.

en iyi ihtimalle aldığı anti depresanların da etkisiyle çenesi açılır 1 saat konuşur rahatlar ama sonra boşaldıktan sonra gelen pişmanlık hissi gibi bir keder çöker yediği kazığı düşünüp.
eskortlar daha ucuz ulan eskorta gidin . sorunlarınız çözülür o ara
O verdiğin parayla psikolojiyi bozmanı sağlayıp , sana asıl derdini unutturan koca yürekli psikologtur .
insanın hastalığı 3 se 5 çıkar valla.
psikologa 1 saat için 260 lira vereceksem inanın o sürede konuşuyor olmayız.
Selçuk inan galatasaray dan yıllık 4 milyon euro alıyor ve buna karşılık takım arkadaşından aldığı pası en yakınındaki arkadaşına aktarıyor.
Bu basit eylemin karşılığında saatlik takribi 40000 tl para alıyor,gs taraftarının ruh sağlığını bozuyor.
Öte yandan bir psikolog bozulan ruh sağlığınızı tedavi etmek için saatlik 260 tl talep ediyor diye itin götüne sokmaya kalkıyorsunuz.
Adalet kavramınıza bacağım girsin afedersiniz.
Gel bana anlat çeyrek fiyatına ben de anlıyorum diyip teselli vereyim.
saati 450 tl olan psikolog tanıyorum, ondan ucuz geldi bana.
çok pahalı değil mi diye sorduğumda verdiği cevap ''57 tl kdv de dahil ama fiyata''
ulan pezo 393 tl kalıyor sana 45 dk beni dinledin diye.
üstelik benle ilgili tespitleri de hep önyargılı.

kısaca: kişi kendinin psikoloğudur.
kanser miyiz amk. kemoterapi mi görcez.
seans esnasında konuşuyor olmayacağım psikologdur.
tabi ki eskort.
50krş a aldığın suyu 1 liraya işeten çarkın türevi. iki kuruş kazanmak için ruh sağlığından olursun. Normale dönebilmek için böyle paralar verirsin.
Sana ne... 1.260. istese ne olacak ki?
Alan razı, veren razı.