bugün

ekşi sözlük yazarı aynı zamanda alkislarlayasiyorum.com'un kurucusu fatih aker ve livio jr. angelisanti'nin ortak çalışması olan kitap sanıyorum bir kadına aşık olan iki erkeğin hikayelerini anlatmakta. daha başlarında olduğumdan kitap için pek bir şey söyleyemesem de okuması gayet rahat, sokak dili ile yazılmış, tam bir gençlik kitabı diyebilirim. ayrıca okurken ara ara barkodlara rastlayabilirsiniz. akıllı telefonların algılayabildiği bu barkodlar ile kitabın o sırada anlattığı şey ile ilgili bir linke yönlendirilirsiniz. bu bir şarkı olur, görsel olur onu bilemem. akıllı telefonunuz yok ise kitabın arkasında linkler zaten bulunmaktadır. oradan da bakabilirsiniz.

bi çırpıda bitecek bir kitaba benziyor. sürükleyici, eğlenceli ve güzel. hele ki kitapta anlatılan salakların yaşadığı gibi bir hayat yaşıyorsanız daha bi güzel daha bi eğlenceli.
kitabın yayımlanma tarihi önemli, eğer yazın çıkarsa kitap tutar, ilk izlenimim hafif bir kitap olacağı için tam yazlıkta okunacak cinsten bişey.
bir kadının peşinden iki erkeğin koşması durumunda kişi sayım sonuçlarıdır.
hayatın geneli olan yaşam koşturmasını kaleme almış kitaptıriktir.
neticede her iki erkekte erektiğini almıştır.
erkeklerin iç dünyasını eksiksiz yansıtan kitap. çok güzel bi' solukta okunması da cabası.
ayrıca fatih aker seni daha yakışıklı hayal etmiştim *