bugün

(bkz: bizde para çok gibi)
kazık yemek diye buna derler.
aynı paraya ikeada 2 sosisliyle beraber sınırsız kola içilebildiğini düşünürsek kazığın dikalasıdır.
kahrolsun akp bu kadar pahalı benzin olurmu ya

pardon konuları şaşırmışız.

evet efendim 1 litre benzin fiyatına 1 bardak kola içtikten sonra hep beraber akp ye küfür ediyoruz.
Kadıköy'de girdiğiniz herhangi bir cafede vereceğiniz -cüzri- fiyattır. Bu kadar para verip o kolayla sarhoş bile olursun sana diyeyim.
Goz gore gore insanlarin paralarini cebinden alma olayidir.
bir üst versiyonu her yerde 2.50 tl ye satılan büyük boy cipslere 10 tl vermektir, yaşanmıştır.
fakirin çok zoruna giden durum, öyle ki acısını ömrü boyunca unutamaz.
(bkz: Le Cola)
çok paran varsa sorun olmaz tabi napacan mezaramı götürecen ver gitsin ama ögrenciyseniz evlat acısı gibi koyar bide bitince hemen gelmez mi başka bişey alırmısınız diye yok almayacagım arkadaşım bu kazıktan sonra ben burda bi kaç saat kolaya verdigim parayı hazmedecegim git başımdan .
1 bardak çaya 3 tl alınması yanında devede kulak kalan eylem.
bu yüzden biten bir ilişkinin ardından ekonomik olarak rahatlama hissediyorum.
içeceğe değil de mekana para ödemekten başka bir şey değildir.
Düz mantıkdır.

Sen 2.5 lirayı kolaya değil sadece oturduğun ortama, sohbete, vakit geçirmeye veriyorsun.Hemen günümüz gençliği zırvalıgına girilmiş.
30'luk şişe biraya 10 tl vermek gibidir.(evet 30'luk biraya 10 lira verdim. vermez olaydım) evlat acısı gibi koyar.
genellikle kızların bulunduğu ortamlarda hava atmak amaçlı yapılan ve sonradan adamı üzen olay.
kaçak sigarayı on liraya alan modelleri de vardır bunların.
haline şükrettiren durumdur, yurtdışındaki fiyatlardan çok daha iyidir.
güncel Önemli Başlıklar