bugün

Ölümden korkan biri olarak beni derinden yaralayan, bunun dışında sevenlerimi yalnız bırakacak olmanın verdiği korkuyla kocaman bir boşluğa düşüren, yaşama sevincimi elimden alan acı bir gerçeklik.

Arkadaşlar bilen bilir bu sabah başlık açmıştım. idrar tahlili vs. Bunların dışında kan tahlili ve birçok başka test de yaptırdım. Testlerin sonucuna göre kanser başlangıcı varmış.

Ama yaşım henüz genç olduğu için tedavi edilebilme şansının daha yüksek olduğunu söyleseler de bunu garanti edemiyorlar.

Sevgili sözlük, eğer olur da yazmayı kestiğimi fark ettiğiniz de anlayın ki ben aranızdan uçup gittim. Karma kısmına 'aramızda' ibaresi koymayı unutmayın sakın.. Sözlükte pek çok fotoğrafım bulunmakta zaten baktıkça özlersiniz belki hı ?

Neyse duygusala bağlayıp daha fazla kafanızı sikmek istemiyorum. Sizi seviyorum. Hepinizi...
(bkz: kanser avi)
bende futbolcu kanser olmuş sandım.
tam tersidir. sözlüğü kanser etmiştir.

---

kanser ayağı çeken ergen bebesi.

özel mesajla fotoları istedim. bir dr gözüyle bakayım dedim sonuçlarına, verdiği cevap şu

"bro özel mesaj bozulmuş sanırım. foto linki gitmiyo"

bunları ıslak odunla döveceksin.
ilgi manyağı diyen yazarların tepkisine derinden uzulen graziano pelle nin kanser olmasıdır.

Arkadaşlar oyle bir kaygım olsa nick altımda girerdim bu entry yi. Zırt pırt hortlatırdım. Bilen bilir dikkat çekmek için öyle şeylere ihtiyaç duymam.

Ayrıca inanmayan yazarlara özelden sonuçları atabilirim.

Saygılarımla.
troll tipi karsinom kanser olabilir. Beyin çürümesi, parmak uçlarının çürümesi, dengesiz davranışlar gibi etkileri vardır ki sözlükte yazmaya başladığından beri var bu kanser türü sende.
http://m.uludagsozluk.com/e/28738151/

inşallah ölürsün o zaman ne diyelim.
(bkz: ajitasyon nedir nasıl yapılır)
Amk sen Kürdistan Kurdistan diye diye bizi kanser ettin.
adam kürt bunun bile ajitasyonunu yapiyo.
Akp döneminde gerçekleşmiştir.
CEHAPE ZiHNiYETiNi iŞTE GiT Bi NAMAZ KIL GEÇER.
idrarla kanser teşhisi vay amk.tıp çok ilerledi.
Sevenlerini üzmüştür.

Acitasyon mu? Olum bir çıkarım mı var da acıtasyon yapayım lan, bir şey istemedim ki ? Olursem ozleyin istedim sadece. Çok mu ?

Ayrıca şöyle ciddi bir mevzuda bile Kürt olmam sorun teşkil ediyorsa ciddi anlamda yazıklar olsun. Önce insan!
Kardes bence sen öl. Valla bu kafayla cok yasanmaz çünkü.
Yazik.
hayırdır, trol kanseri mi?

dedirten hede.