aziz yıldırımın mehmet topuz hakkında ki yaptığı sıcak açıklamadır;
Gelişmeleri şaşkınlıkla izliyorum , biz yaklaşık bir ay önce Mehmetle görüştük. Kendisine önce kulübünle anlaşalım, sonra seninle konuşuruz dedik. O da bize Fenerbahçeden başka takımla görüşmeyeceğini söyledi. işin ilginç yanı ise doğuştan Beşiktaşlı olduğunu söyleyen bu çocuk, daha bir ay önce bana da Fenerbahçeli olduğunu ifade etti.

son olarak aziz yıldırım sözlerini şöyle bitirmiştir;
Sonuçta biz Kayserispor yönetimi ile el sıkıştık ve bu futbolcunun bonservisini aldık. Bundan sonra konuyu Futbol Federasyonu çözsün.

beşiktaşlıyım diyen mehmet topuz un ve bana da galatasarylıyım dedi diyen fatih gökşen in üzerine 1 ay önce de bana fenerliyim demişti diyen aziz yıldırım ın da eklenmesiyle , trabzonspor başkanı sadri şener 'den de bir açıklama bekliyoruz.

ne mehmet topuz muş be kardeşim , hepinizin bu sezon mu alacağı tuttu , demekten başka birşey düşmüyor bize efendim .
ya mehmet topuz yalancı yada fatih gökşen ile aziz yıldırım. hadi bakalım merakla mehmet topuzdan yeni bir açıklama bekliyoruz. yalancı kimse çıksın ortaya canım , ne bu 0-6 yaş çocuk muhabbeti gibi.
şok şok. internazionale teknik taraftarı stolichnaya az önce bir basın açıklaması yaptı. işte çarpıcı sözler:

selamun aleyküm basıncılar. mehmet topuz ile 2 ay önce konuştum. bana "abi ben embriyoyken inter atkısıyla dolaşıyordum." dedi. biz de gayserispor'a 5 milyon + zlatan ibrahimovic * teklifi yaptık. kendileri kabul etti. cuma sabahı saat 7 de okuldan karnesini aldıktan sonra ilk uçakla italya'ya geliyor. cuma namazını internazionale camiası ile kılıp, ardından imza törenine geçeceğiz. bu hırdavat arkadaşımız takımımıza hayırlı, uğurlu olsun.