1. 1.
  otelci fettah tamince tespitidir.

  --spoiler--

  "Avrupa’nın en iyi destinasyonları yıllardır Araplarla ayakta kalır. Fransa, italya, isviçre, Paris, Londra. Ortadoğulu, Arap tüketici ciddi para harcar, lükse düşkünlükleri var. Çünkü zenginler. Ülkelerin makro dengelerine bakmak lazım. Suudi Arabistan’da kişi başı gelir 30 bin dolar, Arap Emirlikleri’nde 50 bin dolar. Rusya’da kişi başı gelir 10 bin dolar. Bir Arap tüketici 5 Rus tüketici kadardır."

  --spoiler--

  http://www.hurriyet.com.t...uketici-kadardir-40118687
  5 ... op dr zeki bilgilisoy
 2. 2.
  Gelir konusunda her ne kadar haklı olursa olsun rahatlık, temizlik ve kolaylık konusunda herkesin rusları tercih edeceği belli bir şey.

  Turizm sektöründe çalışan kime sorarsanız sorun arapların 5 vermesindense rusların 3 vermesine razıdır genellikle.
  1 -1 ... sinjaap
 3. 3.
  zengin arabın siksen tc de tatil yağmayacağından bi haber sığır beyanı,evet...
  ... porno izlemeyen ergen
 4. 4.
  (bkz: sen bunu bir de ülke evlatlarına sor)
  ... cestirfild
 5. 5.
  sayın arkadaşlar her yaz olmasada çoğu yaz alanyaya giden birisi olarak rus turistleri tarif etmeme izin verin.rus turistin zengin olanı zaten güzide ülkemize tatil yapmaya gelmiyordu, kalan orta sınıfa mensup (bizim alt sınıfa denk geliyor onların orta sınıfları) ruslar genelde bizim otellerin herşey dahil kampanyalarından gözleri kamaşıp tatil yapmaya geliyordu.Sorunda bu noktada başlıyor bu adamlar aman aman para harcayan adamlar değil hatta çoğu otelden dışarı çıkmıyor ve gözlemlediğim kadarıyla (oteldeki yemeklere bir saldırışları varki) bu adamlar aç geziyor çünkü tabaklara tepeleme dolduruyor terimi bile hafif kalır bunların yanında.herneyse türkiyeye evlenip çalışma ve oturma izni almak için gelenlerden tutun yattığı yerden para kazananına bir sürü konu var ama onlar bu yazının konusu değil o yüzden kısaca tanıma geçiyorum :

  para harcamayı sevdikleri için kesinlikle doğru önermedir.
  -2 ... prescott
 6. 6.
  etmesine eder lakin sadece teoridedir.gelen aşırı zengin arap turist sokaktaki simitçiden ,bakkaldan alışveriş yapmayacak,gidip en lüks otellerde kalıp,geceliği binlerce dolarlık otellerde kalacak, türkiyede ki en büyük oteller restorantların çoğu türk olmayanlara aittir.
  baktığınız zaman aşırı zengin arap turistler yerine orta halli bilimum dünya vatandaşları ülke ekonomisine daha faydalıdır.

  diğer bir yandan rus hanımları...
  neyse. *
  ... bakmasanalan