bugün

zürafadır. sulak yerde yetişmiştir.
1.50 lik adama dert olur.
180 lik adama dert olmuştur. 1 80 en ideal boydur haha.
Allah boy verip gerisini koyvermişse yazıktır.
1.70 olup kendini uzun hissedenlere dert olmuştur. Açık ve net. Sulak yerde büyüdüm genşler. uzun boyun her türlü gideri olduğunu bilmeyen yazarların sıçması.

Edit 194 lan. Basketçiydik olum biz eskiden teheyyyy.
edit2: yer cüceleri rahatsız.*
1.70'lik erkeklere dert olmuş, 1.50'lik kızların hayalini kurduğu, güzelim insan tipi. bir de basketbolcuysa yeme de yanında yat derim.
türkiyede orada havalar nasıl esprisini çocukluktan bu yana dişlerini sıkarak dinlemiş insandır.
cılızı hiç çekilmez.
Kisa boylulari ezmeye calisan balik beyinli insanlardir. Hepsi demiyorum! Ama sik gibi tipe sahip olup; tom cruise ta 1.70miş ahahaha diye gulen türleri vardir. edit:adam gibi okuyun sonra oy verin boyumla bir sorunum yok ama pişkinliklerinden sıkıldım.
185 boyum ile imrendiğim insan modelidir. olursa kalıplı olacak ama benim gibi, zayıfsa afedersin erekte yarrak gibi dolaşır ortalıkta.
görsel
Sisirilmis balondur. Hayir napcaniz o kadar boyu olan erkegi ey hemcinslerim yaninda bi merdivenle dolasmak cok mu havali.
uzun esprilerinden, senin boyun yine mi uzadı klişelerinden, kafasını bir yerlere vurmaktan, kimi zaman zayıflıktan ve kendine göre kız bulmakta zorlanmaktan çeken kişi, artıları ise bi o kadar fazladır.