bugün

(bkz: hayal değil gerçek)
(bkz: ben)*.

edit: ay hoşt ulan.
yedi cm uzun, biraz daha yakışıklı, az daha zeki ve ilerde başarılı olursam tarife uyacağım erkektir. *
1.88 olduğum için ıskaladığım erkek çeşididir. Kahpe kader..
omuzları geniş değil ve sakalları da azsa 2-0 geridedir.
bir an beni nerden biliyorlar amk, deyip beni tanıyan birinin yazdığını düşündügüm erkek çeşididir. boyum tam 187 kızların geneli tarafından yakışıklı kabul edilirim, zeka konusunda kendime son derece güvenirim, bir başarıda sorun vardır, hangi konuda olduğu belirtilmediğine göre o kısmada başarılı olduğum bir şey yerleştirirsem, mesela sprinter koşularda başarılıyım. işte tam ben oldu.

edit: haa eklemeyi unutmuşum sapına kadar türküm sapına kadar erkeğim, o kısma gerek duymamışım.
2 cm ile kaçırdığım ünvan.
olmiyan turk erkegidir.
15 cm boy farkıyla kaçırdığım erkek.
bir kere neden 1.87 bunu irdelemek lazım. küsürat sallayım da inandırıcı olsun mu? yok yani adam 1.87 olsa bacı kaç 1.75 mi?
la oğlum bırakın onu bunu yakaldığınızı bırakmayın. adam olsun efendi olsun sgk sı olsun şükredin.
yoktur.
Türk erkeği 1.87 boyundaysa, zeki olması imkansızdır.

Başarılı ise, 1.87 boyunda olamaz; çoktan öldürürlerdi.

1.87 boyundaysa, yakışıklı olamaz; genlerine aykırı bir durum vardır.

1.87 boyundaysa, yakışıklıysa, zekiyse, başarılıysa Türk değildir.
Anlaşıldı mı?

Ne çok 1.87 boyunda, yakışıklı, zeki ve başarılı türk erkeği varmış ki, bu kadar eksi yedim. Ne kadar uzak kalmışım ülkemden, halkımdan... Yazık bana.

Herhangi bir Türk erkeğinin en az boyu 1.87'dir. hadi bakalım şimdi de eksileyin.
1.87 tamam, zeki tamam, yakışıklı tamam, başarılı da tamam. kendime göre ortalama düzeyden de daha yakışıklıyım*. yakışıklılık da görecelidir aslında. o yüzden ite kaka da olsa ucundan kenarından dahil olabileceğim tanımdır.