bugün

1.84 olup kısa boylular kategorisine girdiğim için beni ilgilendirmeyen durumdur.
normaldir ortalamya bakarsak 150lik insanların varolduğu bir coğrafyadayız... kazak türkü değiliz.
o kadar haklıdır ki.türkiye ortalamasına fark atmıştır.haklıdır yani aferin oğluma.
haklı olarak dolaşan insandır. erkek için uzun sayılır ama bir kadın için çok çok uzun bir boydur.
Gayet ideal ve uzun boydur. 1 80- 85 in üzeri iyi değildir. Napacaksın sokakta deve gibi dolaşıp. boyuna posuna uygun kız bulmak bile zorlaşır.ayrıca sporcu olmayanların o boyla hantallık ve reflekslerde nispeten yavaşlık olur.
1 85 boy küçük değildir rahat rahat dolaşsın kerata buralarda dizimizin dibinde bakim. (bkz: vay kerata)
Hiç sevmediğim uzunluk, 1.80 en güZelidir.
Ve evet ortalama 1.70 ise 1.85 çok uzundur, itici ya itici.
Upuzun bacaklar yerden fazlaca uzakta bir kafa.
Ben yüzü güzel erkek severim fazla boy sırıtır. Bu arkadaş yüzden muhtemelen kaybedip boyuyla övünen tiplerden.
gerçekten komik olmayan gerçek. 1 93 boyumla 1 98 lik beden hocam tarafından birzamanlar bana olmuştu bu durum. sonra birdaha kibir yapmadım ben kısa boyluyum dedim artık. 1 93 boyumla.
hatunsa cok normaldir. hatta cok uzun boyluyum diyebilir. topukluyla dev gibi olur.
bu mantıksal yoldan hareketle e 1.87 orta boy ise uzun boy kaç mk aq ak denilesi. ulan bu ülkede binlerce 1.40 1.50 insan var onlar ne oluyor; XXS mi!

edit: 1.87 boy!.
türkiye ortalamasında haklı dolaşmadır.
1.85 genel olarak uzun bir boydur. 1.80 üzeri uzundur standarttır bu durum.
1 85 boyunda olup uzun boyluyum diye dolaşan erkektir. çünkü uzun boyludur.
normal insandır. bi spor ayakkabıyla boyu 1.87 olacak ve 1.90 dan 3 cm kısa olacaktır. bu adamdan daha uzunu için (bkz: yao ming).
klasik bir türk erkeği tribidir. e bir bakıma haklı aslında, diğerlerine bakıyor kendi boyunu uzun zannediyor. ama hayır kardeşim hayır, 190 uzun bir boy uzunluğudur, 185 değil.